تارنما

I LOVE RIO یک پرتال است با فلسفه منحصر به فرد، پوشش پارچه اجتماعی، فرهنگی و تاریخی از شهرستان زیبا از ریو دو ژانیرو، برزیل.


گذشته در شهرستان، موجود و بالقوه در نور و راه بازیگوش ارائه شده است، آنها را در دسترس و توسل به ساکنان، بازدید کنندگان و مخاطبان از راه دور. یک لنز اصلی، مثبت و گسترده کمک می کند تا خوانندگان به معنی درک و تعامل با رمز و راز و سحر و جادو از فرهنگ کارناوال. وب سایت به دنبال یک ساختار پسند و آسان برای استفاده، بصری، و بصری لذت بخش ارائه مقالات در گردشگری، فرهنگ، موسیقی، خوری، سبک زندگی، شب زنده داری، مد، ورزش، کسب و کار، تاریخ، نیتروی و چند شهرستانها در سراسر دولت ریو دو ژانیرو. متون توسط عکس های خیره کننده از بالاترین کیفیت تکمیل و به هر یک از ارائه ویترین ریو با عمق پانوراما و وضوح.


ریو دو ژانیرو عکس

فلسفه


با حدود 25،000 صفحه از مطالب، I LOVE RIO ارائه می دهد تفسیر گردشگری فرهنگی جدید - علاوه بر ارائه اطلاعات مفید برای بازدید کنندگان و گردشگران به طور یکسان، پورتال طراحی شده است تا نشان دهد چگونه هر یک از جنبه های فرهنگی ریو دو ژانیرو آمد به توسعه، توضیح میدهد که چگونه این مکان بر زندگی و آداب و رسوم ساکنین ریو و تولید هنری و فرهنگی ریو.

I LOVE RIO افشا پروژه ها و ابتکارات مربوط به حفاظت از طبیعت، حفاظت از محیط زیست، و هماهنگ با توسعه منطقه ای - علاوه بر ارائه لینک مستقیم به نهادهای مختلف مسئول این فعالیت ها و پروژه ها. پورتال به طور گسترده ای بر احترام به طبیعت، و اهمیت حفاظت از محیط زیست و بالاتر از همه.

بخشی از I LOVE RIO به 16 شهرستانها منحصر به فرد اختصاص داده شده در ایالت ریو دو ژانیرو - برای هر یک از این شهرستانها وب سایت بر تاریخ، طبیعت، رویدادهای فرهنگی محلی، گزینه های مواد غذایی و مسکن؛ هدف افزایش علاقه گردشگران بین المللی برای کل دولت ریو دو ژانیرو، علاوه بر سرمایه.


سازمان دیده بان ویدئو 90 ثانیه در مورد I LOVE RIO