کسب و کار

با آگاهی از اهمیت رو به رشد ریو دو ژانیرو در بازار جهانی، I LOVE RIO فراهم می کند طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد اقتصاد شهرستان است، مناسب برای کسب و کار مردم، کارآفرینان و اقتصاددانان.


ایده های مفید در مورد چگونه به انجام کسب و کار و تعامل با فرهنگ بازار محلی ارائه می شوند، به هر دو افزایش درک و آگاهی. گسترش صنایع و شرکت های محلی می چرخاند در مرکز صحنه، همراه با تکنیک ها و تماس با ما مفید برای درگیر شدن کارآفرینان محلی و توسعه سرمایه گذاری موفق است. با اتصال مستقیم با خوانندگان موسسات و کسب و کار، این وب سایت همچنین ترویج تجارت و توسعه وب سایت.


ریو دو ژانیرو عکس

زیرساخت ها و منابع


اقتصاد برزیل و ریو دو ژانیرو در طول دهه گذشته قوی تر شده اند: سیاست های نوآورانه اقتصاد کلان، کشف منابع طبیعی اضافی، و اصلاحات اجتماعی معنی دار افزایش صادرات کمک کرده اند و در حال حاضر برزیل یک مقصد سرمایه گذاری جذاب است.

استراتژی برای بهبود مناطق توسعه نیافته، پشتوانه قوی از شرکت های خصوصی، و چند میلیارد طرح هایی جهت بهبود زیرساخت های کلی مانند ارتباطات و حمل و نقل بالا در برنامه دولت فدرال، دولت و شهرداری هستند - و در نتیجه آب و هوای اقتصادی پویا جذب سرمایه گذاران بین المللی و شرکت های تجاری.

سازمان های دولتی بودجه در مقیاس بی سابقه ای اختصاص داده اند به بهبود زیرساخت ها و امکانات در سراسر کشور، صحنه را برای یک نیروی کار بزرگتر، و فرصت بیشتری برای سرمایه گذاری در آینده است.

دولت برزیل برزیل به عنوان یک رهبر جهانی قرار داده است، با ارائه کمک به کشورهای همسایه، عنوان ماموریت سازمان ملل متحد، و همکاری با کشورهای آفریقایی و آمریکای جنوبی به توسعه زیرساخت ها و سرمایه گذاری های مشترک.


ریو دو ژانیرو پایتخت فرهنگی برزیل و بزرگ مالی، تجاری و مرکز حمل و نقل است. پس از سائو پائولو، ریو دو ژانیرو شهرستان برزیل با محصول دوم عمده ناخالص داخلی در این کشور، حدود 150 میلیارد اعداد حقیقی در سال است. منطقه شهری به منزله دومین و بزرگترین مرکز ملی از ثروت، و 70٪ از قدرت اقتصادی ریو دو ژانیرو دولت است.


با بهره گیری از این که پایتخت فدرال برزیل تا سال 1960، در حدود دویست سال است، ریو را به یک مرکز اداری، مالی، تجاری و فرهنگی پر جنب و جوش تبدیل شده است.

این شهرستان خانه را به یک زیرساخت جامد با بندر مهم، فرودگاه بین المللی، فرودگاه داخلی، دو خط مترو، خطوط راه آهن بین شهرستان های مختلف، و شبکه حمل و نقل عمومی از خطوط اتوبوس و صدها هزار نفر از اتوبوس است.

ریو دفتر مرکزی شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی مالی، مخابرات، و سرگرمی است. کشف اخیر نفت در حوضه کامپوس در ریو منجر بودن پایه اصلی چند برزیل و خارجی انرژی، نفت، و گاز. در واقع، منطقه subsalt برزیل، منطقه اعماق دریا عظیمی از ذخایر نفت زیر یک لایه ضخیم از نمک، می تواند نگه دارید تا 100 میلیارد بشکه - ارائه تقاضای زیادی برای خدمات مبتنی بر رودخانه است.

این شهرستان به یک مرکز مالی و بانکی منجر شده است، و فعالیت های سرمایه گذاری ریو شامل توسعه املاک و مستغلات، مدیریت وجوه، و دومین بازار بزرگ سهام در برزیل. ایجاد شده در سال 1845، در ریو دو ژانیرو بورس، اولین بازار بورس در برزیل، معاملات امروز به طور انحصاری اوراق بهادار دولتی تاسیس شد.

لوازم کشتی سازی، متالورژی، پالایشگاه، گاز و پتروشیمی، داروسازی، نساجی، صنایع غذایی، و مبلمان در شهرستان است. علاوه بر این، سرگرمی، تلویزیون، چاپ، و سازمان چاپ و نشر عمده برزیل عملیات در منطقه شهری.

حضور یک بندر مهم در ریو دو ژانیرو یک مرکز حیاتی از واردات و صادرات فعالیت های بین المللی، همراه با تجارت ساحلی با مناطق دیگر از برزیل و جنوب امریکا است.


گردشگری و سرگرمی جنبه مهم از زندگی اقتصادی ریو، شهرستان مقصد برای هر دو بازدید کنندگان برزیل و خارجی عمده به طور یکسان، با پتانسیل های گردشگری بین المللی به طور مداوم در حال تحول است. این شهرستان انتظار می رود که رشد قابل توجهی در این زمینه، در بخش عنوان یک نتیجه از میزبانی از رویدادهای مهم بین المللی مانند جام جهانی فوتبال در سال 2014 و بازی های المپیک در سال 2016، که EXPRESSO هجوم بودجه، ده ها تن از هتل های جدید و بالقوه به بازار در حال حاضر پررونق است.


ساحلی ریو دو ژانیرو دولت، یکی از قوی گردشگری و بازارهای اقتصادی در جهان - آن را نیز محبوب ترین مقصد برای اکثریت از 50 میلیون گردشگر برزیلی که تعطیلات ملی در هر سال.

از لحاظ تاریخی، صنعت خدمات شده است مهم ترین بخش از اقتصاد ریو دو ژانیرو، و همراه با تجارت کوچک را نگه می دارد در شهرستان در تمام طول سال پر رونق. هزاران نفر از شرکت های بزرگ و کوچک ساخت و تجارت مواد غذایی، لباس، لوازم خانگی، مبلمان، سیگار، کالاهای چرمی، طلا و جواهر، هنر، صنایع دستی و. به تازگی، تولید الکترونیک و کامپیوتر را آغاز کرده است نقش قوی تری در اقتصاد بازی کند.

بیش از 200،000 کسب و کار ثبت شده در ریو، ارائه انبوهی از محصولات و خدمات مختلف وجود دارد. اکثریت قریب به اتفاق از این شرکت ها خرد و کوچک هستند، با کمتر از 100 کارمند دارد. خدمات و مدیریت عمومی بخش بیش از 70٪ از کل مشاغل در شهرستان ها، حساب های تجارت را تا حدود 16 درصد، صنعت 10 درصد و ساخت و ساز عمران 5٪ است.

ریو دو ژانیرو است خانه را به نیز نزدیک به 24،000 شرکت های صنعتی QUE ایجاد شغل برای بیش از 800،000 نفر. بسیار بزرگتر از طبقه متوسط ​​و اقتصاد در حال گسترش تقاضا برای حرفه ای جوان با آموزش عالی رانده اند، و از شهرستان یک سرزمین جدید از فرصت. مارک های برزیل جمعیت خانواده های آمریکایی جنوبی، و به طور جدی به بازارهای جهانی در حال گسترش، با ریو دو ژانیرو و سائو پائولو که در قلب این گسترش است.

عوامل مساعد برای سرمایه گذاری در حال حاضر در ریو شامل توسعه بازار داخلی و تقاضا برای کالاها، سرمایه گذاری در امنیت عمومی، بازاریابی با کیفیت بالا و رویدادهای سیستم عامل و در دسترس بودن از استعداد.


یک بازار بزرگتر به نظر می رسد هنگامی که حتی با در نظر گرفتن بیش از 1.6 میلیون بازدید کنندگان سالانه ریو سایت بازدید فونز - جمعیت ریو دو ژانیرو حدود 6.4 میلیون نفر، رسیدن به نزدیک 12 میلیون نفر که از جمله منطقه شهری بیشتر است.


متخصصان پیش بینی فونز وجود خواهد داشت R $ 488،000،000،000 در بخش نفت و گاز برزیل بین سال های 2014 و 2017 و بیشتر از این خواهد شد در ریو دو ژانیرو، که در آن قریب به اتفاق 80 درصد از منابع کشور اقامت متمرکز سرمایه گذاری.

ریو ارائه می دهد اتاق را برای رشد و کسب و کار قابل توجهی فرصت ها در صنعت کشتی سازی، زیرساخت های جاده ها، بنادر، فرودگاه ها، ارتباط از راه دور و گردشگری. این شهرستان دارای سوم بزرگترین بندر و حمل و نقل منطقه در کشور، و سرمایه گذاری های عظیم در جریان برای تجدید و گسترش آن هستند.

جمعیت رو به رشد و بهبود زیرساخت های محله های فقیرنشین، به طور مشترک با افزایش درآمد از ساکنان، بیشتر و بازرگانی و تجارت بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته ریو جلب کرده است. این کسب و کار جدید تقویت اقتصاد محلی، و ملموس افزایش درآمد و کیفیت زندگی ساکنان. مطالعات و اطلاعات نشان می دهد فونز تقاضای رو به رشد تولید فرصت کافی برای گسترش تجارت و بازرگانی برای پاسخگویی به نیازهای محلی است.

افزایش تصاعدی علاقه و تعهد به کسب و کار شرکت شده است با تلاش های هماهنگ توسط دولت ها و سازمان های غیر دولتی برای پرورش و حمایت از توسعه اقتصاد زاغه محلی، دیدن در رشد بالقوه خود را برای ریو قوی تر و متحد تر ملاقات کرد. سمینارها، کارگاه ها و مذاکرات به طور منظم به میزبانی برای ترویج کارآفرینی و حمایت از کسب و موجود است.

خدمات برزیل پشتیبانی از میکرو و شرکت های کوچک (خدمات برزیل برای حمایت از کسب و کارهای کوچک)، و یا Sebrae، تا به توسعه کسب و کارهای محلی در جوامع آرام از سال 1996. در سال 2011 آن را توسعه پروژه حمایت از بیش از 60،000 کارآفرینان از طریق جلسات ترویج، و همچنین هر ارائه مشاوره و آموزش هدف قرار دادند.


شهرت تجاری ریو و پتانسیل شده است بهره گیری از شرایط رشد مستمر و از جمله، تنظیم های دیدنی از شهرستان عمل می کند زمین مناسبی برای مصرف کنندگان، تولید کنندگان، و متخصصان برای شکل دادن به چشم انداز بین المللی در زمینه های خود.


در پرتو افزایش علاقه سرمایه گذاری، ریو دو ژانیرو نقش میزبان را به تعدادی از نمایشگاه ها و کنوانسیون های معتبر که در آن مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به اشتراک گذاشتن ایده، شبکه و نوآوری. این شهرستان یک نمایشگاه دوسالانه نفت و گاز و کنفرانس با بیش از 1،500 شرکت کنندگان، به میزبانی موسسه نفت، گاز و سوخت های زیستی، و همچنین به عنوان، نمایشگاه بین المللی Navalshore سالانه نگه می دارد.

نمایشگاه مهم برای محصولات ویتامین و پروتئین، و دیگری برای لباس ورزشی و تجهیزات گواهی دادن به بازار قوی برای محصولات مربوط به تناسب اندام و سلامت. همزمان، صنعت مد در ریو در حال گسترش است در وسعت و شهرت در چند سال گذشته، و شهرستان در حال حاضر میزبان یک تنوع از نمایشگاه مد و حوادث.