فرهنگ

I LOVE RIO پرشور در مورد فرهنگ است، به نظر می رسد و برای پوشش ثروت بزرگ خلاقیت هنری که درخشنده در سراسر شهرستان، در تمام اشکال و عبارات سنتی و ابتکاری آن است.


مجموعه ریو دو ژانیرو از فرهنگ سنتی تشریح شده است، از جمله جشنواره های فیلم، تئاتر، نمایشگاه های هنری و رقص نشان می دهد. تظاهرات هنری از تئاتر شیک و مد به گنجینه فاولا معتبر برای خوانندگان به نمایش گذاشت، اضافه کردن بافت بیشتر به نمونه کارها فرهنگی این شهرستان است.


ریو دو ژانیرو عکس

کاریوکاها cariocas هستند که روح از RIO


«فرهنگ» یک اصطلاح باز و مایع که اشاره به هر چیزی تولید شده توسط عقل بشر است. این شامل هنر سنتی، مانند فیلم، تئاتر، رقص و نمایشگاه ها، و همچنین به عنوان تفریح ​​روزمره که به صورت ذات و شخصیت یک جمعیت. ریو دو ژانیرو واقعا غنی در میراث و تنوع، ترکیب خلاقیت و ورودی است.

هنگامی که ریو دو ژانیرو به ذهن می آید، مقدار زیادی از تصاویر وجود دارد: سواحل بکر، فوتبال، کارناوال، گوشت کباب شده و نوشیدنی ملی "caipirinha" - با این حال، بیش از هر چیز، این مردم از شهرستان است که ریو است آنچه در آن مي باشد.

به نام "کاریوکاها cariocas،" ساکنان ریو یک گروه بسیار فرهنگی، گوناگون تشکیل می دهند، چرا که آنها از میراث های مختلف، فرهنگ و اعتقادات آمده - با صفات غیر قابل انکار اتصال فرهنگ با هم: خلق و خوی کلی خوب، عشق به زندگی، دوستی، و مهمان نوازی گرم.


کاریوکاها cariocas گسترش و استقبال، هستند بخش مهمی از آنچه که باعث می ریو مانند یک قسمت را محبوب: با استعداد با نگرش به طور طبیعی خوش بینانه، مردم از ریو منحصر به فرد لبخند واقعی، خودانگیختگی و طبیعت کنجکاو خود را تشخیص می باشد.


مرکزی به فرهنگ کلی کارناوال نقش حیاتی که خانواده و دوستان را به یک زندگی دیگر بازی است: تولد همواره با بسیاری از دوستان و توسط خانواده گسترده و احاطه جشن گرفتند، و هر مناسبت این بهترین فرصت برای با هم و معاشرت است. ورزش، موسیقی، و خارج از منزل آفتابی به بهترین وجه در این شرکت از دیگران و طبق آمار، و باربیکیو پایان هفته یک جزء اصلی زندگی محلی است.

بخشی از فلسفه محلی علاقه صادقانه به یادگیری در مورد راه و آداب دیگر نقاط جهان، و ترکیب بسیاری از عناصر جدید در چشم انداز فرهنگی محلی، زایمان به عبارت خصوص کارناوال مانند سبک موسیقی بوسا نوا و انواع است وابسته به غذا و پخت و پز، هنری، ادبی و جواهرات.

یکی از جنبه های که کاریوکاها cariocas روح متمایز خود آشنایی تمایل به ترکیب تحت تاثیر قرار از بسیاری از فرهنگ های مختلف در یک سبک جذاب و بازیگوش است.

در طول قرن گذشته، جو به عقب گذاشته، مناظر زیبا و مهربان مردم از ریو به عنوان "الهه شعر و موسیقی برای نویسندگان بزرگ و شاعران و آهنگسازان مانند تام شرکت Jobin و وینی سوس د مورائز، سازندگان، نقطه عطفی آهنگ بوسا نوا، عمل Garota د ایپانما (دختر از ایپانما).

این جنبه همان شهرستان برخی از هنرمندان با استعداد ترین از سراسر جهان به خود جلب کرده، و نفوذ زیادی از سرمایه انسانی تحولات فوق العاده در تولید فرهنگی از شهرستان تحریک کرده است.


هزاران نفر از ساکنان راهپیمایی در اتحاد رژه لباس های بسیار پیچیده در صدای موسیقی سامبا: بیان معروف ترین و بین المللی قابل مشاهده از فرهنگ کارناوال جشن واقعا دیدنی و جذاب کارناوال طول می کشد که هر سال است.


جهان معروف در سراسر جهان برای چندین دهه، کارناوال در ریو یک جشن پنج روزه واقعا وحشی و دیدنی و جذاب است، که شامل میلیونها نفر از مردم، و نفوذ هر گوشه ای از این شهرستان، روز و شب. 40 روز قبل از عید پاک برگزار می شود، آسیب دیده به طور رسمی در روز جمعه و به پایان می رسد از چربی سه شروع می شود. با این حال، جشن پیش کارناوال حداقل یک هفته شروع در پیش است، و ادامه تا یکشنبه بعد از چربی سه.

کارناوال در ریو دو ژانیرو به قرن 17th، هنگامی که اشراف پرتغالی احزاب و جشن برگزار بر اساس سنت اروپا بزرگوار خود باز می گردد. با گذشت زمان، این جشن ها جذب عناصر خاص به فرهنگ بومی و آفریقایی، و در یک ترکیب منحصر به فرد و بسیار دیدنی و جذاب عمیقا فرهنگ عامه آفریقایی برزیل تحت تاثیر اوج خود رسید.

فراتر از کارناوال، در ریو دو ژانیرو یک آرایه وسیعی از اصطلاحات هنری و هر روز در سراسر شهرستان زرق و برق در هر روز از سال، اغلب با شهرستان خود و حضور هنرمندان بی شماری، نویسندگان، موسیقیدانان و الهام گرفته است.

به خصوص در ریو دو ژانیرو مهم، کتابفروشی فلفل خیابان های شهرستان، میزبانی وب یک آرایه وسیعی از رویدادهای مهم هنری، مانند کتاب راه اندازی شد، قرائت، رسیتال و بحث است. آنها از فضاهای اختلاط، که در آن مردم عادی، هنرمندان و روشنفکران دیدار و به اشتراک گذاری ایده ها، و که در آن ادبیات و ترکیب هنر با قهوه، مواد غذایی، موسیقی، اوقات فراغت و بحث است.

ریو هم ستایش طی دهه های گذشته برای سهم خود را به جهان از هنرهای تجسمی توسعه داده است. این امر تا حدی به سرمایه گذاری دولتی و خصوصی در گالری ها و نمایشگاه در سراسر شهرستان به دلیل از: موزه د آرته دو ریو (موزه هنر ریو) در سال 2013 افتتاح شد، و میزبان نمایشگاه ها و رویدادهای لذت در طول سال. موزه هنر مدرن د (موزه هنر مدرن)، و همچنین به عنوان مرکز فرهنگی بانکو دو برزیل (بانک مرکز فرهنگی برزیل)، همچنین ارائه برنامه از نمایشگاه بین المللی شناخته شده.

یکی دیگر از جنبه های فرهنگی مجموعه ریو تئاتر است. به "تئاتر شهری،" و یا شهرداری تئاتر، یکی از قابل توجه ترین ساختمان در شهرستان است. ساخته شده در سبک باروک در Cinelandia در سال 1909، این در درجه اول نشان کنسرت کلاسیک، اپرا و رقص باله و همچنین برخی از تئاتر موزیکال. موسسه OI نیز تعیین کرده است تا دو تئاتر در محله های فلامینگو و ایپانما، در حال اجرا ثروت از اجرای برنامه های مختلف هنری، ارائه برنامه های گسترده ای از تئاتر برای مخاطبان جوان و قدیمی است.


فرهنگ در شهرستان همچنین می توانید به عنوان فعالیت های روزمره و رفتار مردم آن تعریف شده است. هنر گرافیتی، اسکیت بورد، ماهیگیری و پرواز بادبادک مولفه های کلیدی از زندگی کارناوال معاصر، در حالی که عبارت خاص همراه، حرکات، سلیقه ها و تمایلات شکل پارچه به اشتراک گذاشته یک جامعه غنی و متحد هستند.


به "Jeito کارناوال" و یا راه کارناوال، یک اصطلاح معروف مورد استفاده به معنی راه خلاق، مثبت و هوشمندانه است که مردم از موانع رویکرد ریو و سختی.

این ویژگی ظهور به همان اندازه از مناطق مرفه از شهرستان عنوان آنها را از جوامع بالای تپه ریو را انجام دهد. محله فقیر نشین، دارای سوابق و سنت است که در ادامه به نقش بسیار با نفوذ در شکل گیری شخصیت ضروری در شهرستان به مدت طولانی، متنوع و پر جنب و جوش.


افزایش توسعه و سرمایه گذاری در شهرستان به ایجاد رویدادهایی هستند که ادبیات بدون شک پیشرفته، فیلم و هنر در صحنه جهانی، و گسترش دسترسی به فرهنگ در میان ساکنان ریو منجر شد.


"جشنواره ریو"، که در سال 1999 آغاز شد، یکی از مهم ترین جشنواره های فیلم در جهان است و برخی از بزرگترین استعداد در جهت، از جمله کوستا گاوراس، جو پدرو رودریگز، و بازیگران مشهور جهان از جمله ساموئل به نمایش گذاشت ال جکسون، جرمی آیرونز و Helel میرن.

شهرستان میزبان یک نمایشگاه بینالمللی کتاب، که در آن ناشران، کتابفروشان نویسندگان، خبره، علاقه مندان به جمع آوری به و کشف و گفتگو ادبیات، ارائه مکانی برای ارتباط تحریک آمیز و پر ثمر بین روشنفکران و عموم مردم بود.

هر سال، ریو دارای آنیما موندی، جشنواره فیلم انیمیشن غربالگری زمین شکستن و جذاب تصاویر متحرک متحرک از سراسر جهان است. به رسمیت شناخته شده توسط آکادمی بین المللی از مراسم اسکار، آن را بزرگترین رویداد انیمیشن در امریکا لاتین است، اقدام به عنوان یک پلت فرم برای، جدید ترین و اصلی ترین هنرمندان در این زمینه.

برای یک آخر هفته هر زمستان، نقاشان، مجسمه سازان و هنرمندان تجسمی باز پرتاب درب خانه ها و استودیوهای خود را در قلب خلاق از شهرستان - محله دامنه کوه زیبا و غیرمتعارف از سانتا ترزا - برای یک رویداد به نام آرته د Portas در Abertas (درهای باز هنر).

از سال 2003، ریو دو ژانیرو دولت میزبان جشنواره FLIP بسیار معتبر در شهر جذاب و تاریخی از Paraty را. جشنواره بین المللی ادبیات برخی از نویسندگان معاصر دوست داشتنی و تحسین منتقدان، از جمله جولیان بارنز، دان دلیلو و حنیف قریشی گرد هم آورده است.


برجسته جنبه های مذهبی از فرهنگ ریو دو ژانیرو، مجسمه یاد مسیح نجات دهنده بافندگی با شکوه در سراسر شهرستان، نماد و شهادت به اتصال عمیق و ریشه دار بین کاریوکاها cariocas و ایمان مسیحی - با آغوش باز گسترده ای به تصویر کشیده، این اثر تاریخی به یاد همه ی بازدید کنندگان از طبیعت استقبال از شهرستان و مردم آن است.


برزیل یک کشور بسیار مذهبی است و به دلیل تنوع از جمعیت آن، اغلب ادیان ترکیب تحت تاثیر قرار از مذهب کاتولیک، پروتستان، الحاد، ارواح، اروپا، باورهای بومی و ادیان آفریقایی و آداب و رسوم - برجسته باز بودن نمونه و یکپارچه سازی فرهنگی از هر دو ریو دو ژانیرو و از این کشور به عنوان یک کل.

دو تحت تاثیر غالب ترین در ایمان مردم هستند مسیحیت اروپا، و آیینهای کلیسا و آداب و رسوم که همراه با بردگان آفریقایی به این کشور مهاجرت کردند. تا اواسط قرن 20th بیش از 90 درصد برزیلی کاتولیک بودند، و این کشور بزرگترین کشور کاتولیک جهان، با رشد سریع در انجیلی پروتستان در طول 50 سال گذشته است.

تعطیلات و جشن های مذهبی را در طول سال در ادای احترام به قدیسین و تاریخ مقدس از اهمیت زیادی در فولکلور و تاریخ برزیل کاتولیک. در تمام طول ماه ژوئن، ژوئیه و بخش هایی از ماه اوت، ریو نقش میزبان را به طیف گسترده ای از احزاب در فضای باز و سرپوشیده به افتخار قدیس مهم است، القای جشن کاتولیک با موسیقی سنتی برزیل و آفریقایی برزیل و غذاهای مانند موسیقی Forro به و انواع از غذاهای سنتی ملی است.