توزیع

رایگان و یا توزیع حمایت، توزیع هدفمند و توزیع خلاق از محتوا و ارائه مرتبط: تبلیغات وب سایت سه اصل هدایت می شود.


های مختلف هستند I LOVE RIO محصولات ، که برخی از آنها رایگان در نقطه مصرف و توزیع، به این معنی است که مشتریان را مجبور به پرداخت هر چیزی به خواندن محتوای غنی و آموزنده تاریخی و فرهنگی وجود دارد، و توزیع کنندگان مجبور به پرداخت به وب سایت را در اختیار خود به عنوان یک محصول ارائه شده به مشتریان.


ریو دو ژانیرو عکس

دید جهانی


بخشی از I LOVE RIO استراتژی توزیع شامل برنامه های مناسب و تحولات همکاری از مارک ها و محصولات، به فاش فرهنگ و تصویر ریو دو ژانیرو هر دو سطح ملی و جهانی.

در حالی که رسیدن به پورتال دید و نام تجاری آگاهی بین المللی از طریق محتوای رایگان و منحصر به فرد ارائه شده در بیش از 50 زبان، ارائه کارناوال محلی از طریق یک طیف گسترده ای از محصولات قابل فروش رسیدن به عمق در برزیل.

توسعه مشترک از محتوا توریستی و فرهنگی از طریق نشریات آنلاین و مقاله، همراه با محصولات نمایندگی فرهنگ کارناوال، ساخت در یکی دیگر گسترش چند محصول آگاهی برند.


محتوای سرمقاله متناسب با زوج با یک هویت بصری برند واحد در سراسر همه خطوط تولید است، مورد استفاده برای توضیح و ترویج همه ارائه در حالی که فریم آنها را در تاریخ و فرهنگ کارناوال.


پوشا از سلیقه در غذا به کتاب عکس، از لوازم آرایشی و بهداشتی به تجهیزات ورزشی، من عاشق I LOVE RIO به افشای برخی از جواهرات از شهر شگفت انگیز به یک رویکرد بسیار گسترده تر، نوآورانه و خلاق، متعهد