مد

I LOVE RIO ارائه مد قابل توجه ترین و معاصر برای مردان و زنان در ریو دو ژانیرو، ارائه بینش به آخرین روند در لباس برای محل کار، احزاب، ورزش، تفریح روزمره و ساحل.


توسعه تاریخی روند سبک ملی و بین المللی در یک نگاه به ارائه خوانندگان با احساس از اهمیت سیاسی و اجتماعی شکل هنر داده شده است. از لباس و لباس به بیکینی و تنه شنا، راه باریک و گربه از ایده های سبک بسته بندی و تحویل به خوانندگان برای کمک به آنها کمد لباس خود را تقویت و درک زیبایی شناسی کارناوال.


ریو دو ژانیرو عکس

سبک برای ذهن خلاق


زندگی پر جنب و جوش از ریو دو ژانیرو، است که نزدیک به سبک مد خود را شدید مرتبط است، آن را به عنوان یکی از زبان های که در شهرستان با استفاده از به بیان شخصیت آن است. مردم از ریو برخی از گرما و زیبایی محیط و شخصیت خود را به راه خود آنها ارائه گنجانیده شده اند، و زیبایی شناختی خود را بسیار در جهان از مد های بین المللی با نفوذ.


همه بهترین و طراحان و خانه مد برجسته ترین در این مکان فرهنگی یافت، اما مارک های مادری را به تاج - چشم انداز محلی شادی با طراحان مقاومت ناپذیر که به روند صدای خود را شلوغ است.


کاریوکاها cariocas یک نگاه بسیار متمایز، که با یک میل شدید برای رنگ، درخشش و بازیگوشی. مد در امروز در شهرستان در نتیجه خلاقیت محلی و از نفوذ از سراسر جهان، به reimagined و اقتباس به گرما و باز بودن از طبیعت در شهرستان و ساکنان آن است.

الگوهای زنده، سیستم عامل و عناصر فیروزه ای کار کاملا در دستان این میدان برای گرمسیری PRET پورتر: ریو، استانداردهای خود را، و تنها مقایسه را به خود. استفاده بسیار منحصر به فرد از تن، بافت خام و براق، و همچنین اشکال هندسی و یا flaunty دادن استعداد بی تردید به باند فرودگاه، در مد نشان می دهد و همچنین در ساحل.


تا اوایل قرن 20th مد برزیل تقریبا به طور کامل توسط روندهای اروپا، که بدان معنی است که لباس به ندرت به آب و هوای گرمسیری اقتباس تعیین می شود. در این دهه سبک های بین المللی توسط طراحان فرانسوی، که زنان از کرست آزاد منجر شد.


لباس شنای زنانه دوتکه در پاریس در سال 1946 طراحی شده بود، ایجاد چنین داد و بیداد که آن را پس از آتول بیکینی، پچ کوچکی از اقیانوس اطلس که در آن آزمایشات اتمی انجام آمریکایی نامگذاری شد. این برای اولین بار در ریو دو ژانیرو دو سال بعد فرسوده شد و از آن زمان تبدیل به یک نماد نمادین از فرهنگ ساحل کارناوال. در سال 1962، فلیپ فلاپ اول در برزیل ایجاد شد، بر اساس کفش ژاپنی، که راه را برای مشهور جهان نام تجاری راحتی هاوانا هموار کرد.

وزارت دفاع، هیپی و مد گرانج تحت سلطه در 60s، 70s و 80s در سراسر غرب، به طور گسترده ای با موسیقی محبوب از زمان مانند سنگ، دیسکو، گرانج و فلز تحت تاثیر قرار.

بودن ریو دو ژانیرو خانه به انواع میراث، فرهنگ ها، و خرده فرهنگ، مد و روند توسعه درآمده است. سبک کارناوال برای رنگ های روشن و پر جنب و جوش آن است که با توجه به آب و هوای آفتابی را جشن گرفتند، و در عین حال یک تمایز مشخص بین انواع لباس پوشیده برای کار و اوقات فراغت وجود دارد.


این شهرستان بسیار فرهنگی و متنوع، و دارای چندین جریان های هنری و اصلی در حال اجرا را از طریق خیابان پر جنب و جوش آن است. سامبا، گشت و گذار و بوسا نوا برخی از ژانرهای که به مد شخصیت منحصر به فرد در اینجا، و می تواند در تمام اصطلاحات هنری که طراحان محلی را انتخاب کنید پیدا شده است.

در حالی که تنوع عظیمی از رنگ ها، اشکال، مدلها و طرح می توانید به بازدید کننده به نظر می رسد به صورت تصادفی، دستورالعمل روشن و مشخص برای مکان، مناسبت ها، و خرده فرهنگ وجود دارد. ساحل لباس زیر قواعد روشن، اغلب به همان اندازه به عنوان ambiances رسمی و زیبا: آخرین بازدید متوجه بلافاصله هیچ دلیلی برای نگاه کثیف در ساحل وجود دارد.


هنر، زیبایی و ظرافت برترین در سبک زندگی ریو است. ساحل و مناظر، فعالیت ها و احساسات خود هستند جاذبه اصلی در زندگی این شهرستان و نقطه مناسب برای این تجربه برای پیوستن به در مد است. طراحان لباس شنا یک ضربه بزرگ در تمام طول سال، چرا که محصولات خود را از جاذبه های توریستی، اما یک روش زندگی برای همه شهروندان است.

در طول هفته مردان و زنان تمایل دارند که برای لباس، لباس رسمی و کفش بسته انتخاب کردن. است یک هنر خاص را به انتخاب این آیتم ها با توجه به آب و هوا گرم و مرطوب وجود دارد - هر دو جنس تمایل به پوشیدن مورد شل اتصالات ساخته شده از پارچه نور است.

بند مجزا از هر شب و روز زمان مد است که هر دو مردان و زنان کاملا نگاه طبیعی است. شورت جین، تاپس بند شل، روان دامن و لباس، پر جنب و جوش تی شرت و کفش را می توان در کافه ها، میادین، پارکها و سواحل دیده می شود. آرایش است که معمولا کاملا با احتیاط، و مو مردان است معمولا کوتاه و ناهموار، اغلب توسط یک اصلاح کامل یا ریش نور در اکثر همراه است.

در حالی که نگاه کلاسیک طبیعی و آزاده، به ویژه در اطراف سواحل، کاریوکاها cariocas تمایل به خوبی شسته و رفته و مرکز تجاری کاملا مستقل. کفش و لباس تازه، تمیز و سازمان ملل متحد مچاله می باشد. بسیاری از زنان ترک قفل خود را به سقوط به طور طبیعی، دیگران به طور منظم آنها را صاف کنید. این نیز یک عمل گسترده برای هر دو مردان و زنان به مانیکور و پدیکور.

چاپ چند فرهنگی و سبک، دامن و جواهرات، یک جزء به طور منظم از کمد لباس کارناوال. محبوب مارک های طراح محلی برای جوانان در شهرستان و گسترده تر برزیل وجود دارد - صدای پیشگام در مد برزیل، غذا به مردم در تمام سبک ها و عقاید از طریق قطعه پر جنب و جوش، تازه و جذب می کند. طرح ریو ترکیب بالا پایان اصالت و پختگی، با آگاهی از نیازهای روزمره از مردان و زنان برزیل.

یک صفت از این شهرستان مد تنوع آن است، و چیزی است که برای همه وجود دارد: از از classiest و معتبر برای بازدید به طور منظم، ریو دو ژانیرو یابد راه را برای برآورده کردن نیازها و لطفا خلق و خوی، و حتی با خواسته های کشف نشده ارتباط برقرار کنند. این تطبیق پذیری را می توان تحت مارک های مختلف پیدا شده است، پاشش با تجربه های عجیب و غریب به نبوغ و خلاقیت.


صنعت مد در ریو شده است در حال رشد در وسعت و است در طول سال گذشته، و شهرستان در حال حاضر میزبان یک تنوع از نمایشگاه مد منی که fashionistas و سبک از سراسر جهان برنامه سال خود را در اطراف. این شهرستان نیز در منزل به مهم موسسه به نام "دانشگاه برزیل دا MODA،" آکادمی برزیل از مد.


صحنه فرهنگی غنی دارای یک نقطه برای همه اصطلاحات هنری و مد باعث می شود از حضور متعدد در تقویم کارناوال، به خصوص با هفته مد ریو دو ژانیرو، که سالانه راه را با نسخه های تابستان و زمستان. این موارد، در میان یک وب گسترده و قوی از وقایع است که سال پوشش و کشور را با نشان می دهد هیجان انگیز هستند. بزرگترین نامها در صنعت، و همچنین تأثیرات کلیدی از خارج از کشور، گرد هم می آیند در این جشنواره به تعجب با شکوه از لباس شب خود، تازگی امضا شیک و مد و گذاشته پشت خود را، و مناسب برای پیچیده حمام. در رنگ های زمین و سایه، برق زد با قرمز روشن و چاپ بهار، زنانگی و جذابیت هستند که ستاره واقعی نشان می دهد.

سبک می آید به طور طبیعی، با تشکر از وقار و زیبایی های طبیعی از زنان برزیل: از muses زندگی واقعی در روح شهرستان است. مدل های فوق العاده برزیل و بنگاه روند مد نمونه هایی از اهمیت بهره مد برزیل و از استعداد و زیبایی زنان خود هستند. مو Flaunty یکی از علائم تجاری از این شهرستان برزیل است: آیا آن را قفل پیمایشگر طولانی است، یا یک یال مواج پری دریایی، مو سالم و درخشان است فداکارانه پس از دنبال.

برخی ایده ها، برای کسانی که به رطوبت و باد معمولی از سمت ساحل عادت کرده اند، می تواند بسیار مفید به نگه دارید تا با استانداردهای نزدیکی کامل از مردم محلی است. به "فوران چاه نفت برزیل" صاف روش مو است بسیاری از دستاندرکاران، در حالی که روند طبیعی تر در حال تبدیل شدن فقط به عنوان محبوب با آرمان های برای درمان زیبایی سالم، به جای گزینه های شیمیایی.


خرید در ریو دو ژانیرو می تواند به عنوان متنوع به عنوان شهرستان را 160 محله، 70 سواحل، و میله بی نهایت است. لوکس و منحصر به فرد خرید مراکز در دسترس به اندازه بازارهای خیابان هیجان انگیز که در آن همه چیز را مقرون به صرفه است می باشد - نه به ذکر است نمایشگاه عتیقه، معروف ایپانما هیپی نمایشگاه، و یا شب Copacabana را جذاب است.


از گزینه های مختلف به تهیه کردن به همه سلیقه ها و بودجه ها در سراسر تمام ولسوالی های پراکنده، و به همه یک جایگزین مناسب برای یک روز بارانی. مراکز خرید کوچک، تقریبا به عنوان مغازه ها تک مبدل، در داخل ساختمان پنهان در هر گوشه ای از شهر - به دور از نور نقطه ای، این مراکز مورد علاقه در میان شکارچیان معامله محلی است.

بنابراین، اگر سواحل، بیکینی، و حرارت ریو بسیار زیاد، پس از آن این شهرستان دارای برخی از فرصت های خرید درخشان برای یک دوز از درمان های خرده فروشی. آیا مراکز متعدد، مجتمع های خرید، بوتیک، و یک ذره کوچک از فروشگاه های خاموش به نگه داشتن خریداران مشتاق شاد وجود دارد.


قیمت می تواند مانند آب و هوا در تابستان متفاوت است - تا محل را می معنای تفاوت بین گران و مقرون به صرفه - به ویژه برای لباس، کفش، هنر و صنایع دستی، و سوغاتی.


باررا خرید است بزرگترین و محبوب ترین مرکز ریو - واقع در منطقه بارا دا Tijuca، آن است که تقریبا یک شهرستان کوچک به خودی خود، با رستوران ها و سالن های نمایش فیلم در مجاور مرکز شهر نیویورک - خانه را به رستوران ها بیشتر، بارها، و حتی باشگاه تناسب اندام. بدون شک این محل برای ولگردی و قانونی شکنی خرید بروید، با صدها فروشگاه در سراسر یک کشش 4KM طولانی، از نام بالا خیابان به طور مستقل متعلق به مد و جواهرات فروشگاه ها. نه چندان دور، در یک محله، در تازه وارد در صحنه خرید شیک و مرسوم، مد روز روستای بازار است، نمایش تنها بهترین از بهترین مارک های برزیل و بین المللی است.

صفحه اصلی فروشگاه مجلل به هر نمایش مارک های طراح منحصر به فرد - همچنین هدف قرار دادن مصرف کننده پیچیده است، سائو به Conrado بازار مد. لوازم آرایشی و بهداشتی، ورزشی، و مغازه ها الکترونیکی عرضه گردشگران پولدار و کاریوکاها cariocas با تمام آنها را برای یک بعد از ظهر سرگرم کننده نیاز دارند. فضای باز و با روح است، و محیط آرام تر از مجتمع های خرید دیگر است. در اینجا، آن است که غیر معمول نیست به نقطه مشهور برزیلی و مدل های مد بررسی دقیق فروشگاه ها، در زمان در راه خود را به سینمای محلی مجهز به چهار صفحه نمایش و پارکینگ نوکر راحت است.

برای خرید های بزرگ، و در نزدیکی مناطق ساحل محبوب ترین، پر ابهت، مرکز ریو دو سول است که به راحتی در بوتافوگو واقع شده است، و شیک خرید Leblon درست در قلب Leblon Distrcit است. با صدها نفر از فروشگاه ها، انواع رستوران ها و سالن های نمایش فیلم، این مراکز در نزدیکی واقع به بسیاری از نقاط محبوب ترین ریو، مانند شکر برآمدگی و کورکووادو کوه.

Leblon یک محله شیک و مد که در آن برای پیدا کردن رستوران، بوتیک طراحی و نمایش شرجی شهر است. آن را نیز در نزدیکی Babilônia فیرا اعتیاد به مواد مخدره، یک رویداد ماهانه که به نمایش گذاشته مد، طراحی، هنرمندان و موسیقی آشپزی با زیرزمینی، لمسی معنی دار و تکرار نشدنی. غرفه داران و نشان می دهد زندگی می کنند مهمان از هنرمندان شناخته شده آینده و یا جهان و دی جی اضافه کردن به تجربه است، که یکی از مهمترین و به اشتراک گذاشته و پیش بینی شده توسط مردم محلی مشتاق برای دیدار با گرایش مد جدید.


مخلوطی از تأثیرات، هویت ها، مفاهیم و روند - مد برزیل است که هنوز هم توسط همتایی زیبایی مشخص شده اند. این ترکیب منحصر به فرد به طور مداوم توسط طراحان کارناوال غنی شده، و می تواند در حوادث بالا پایان و فروشگاه ها، مراکز خرید مرسوم، مد روز، و همچنین در نمایشگاه های مد جذاب در سراسر شهرستان در بر داشت.


علاوه بر مناطق خرید مرسوم، مد روز و مراکز که فلفل شهرستان، همچنین تعدادی از مد و لباس نمایشگاه ها وجود دارد. یکی از مشهور ترین این یک رویداد دو ماهنامه به نام "خوشه ای" است که با هم در یک عمارت زیبا در محله بوتافوگو به ارمغان می آورد تصفیه شده و تجربی مد، موسیقی و سلیقه در غذا است.

اتاق را برای سایر نمایشگاه ها مد، به عنوان یکی هر یکشنبه در محله نمادین از ایپانما برگزار وجود دارد: فیرا هیپی بازار، که به بازدید کنندگان و مردم محلی شانس عالی برای دیدن و لذت بردن از گنجینه عتیقه و کاملا مناسب در صحنه یکپارچهسازی با سیستمعامل شیک از پرنیان بی قید که تنها ریو دو ژانیرو می تواند به، و تضمین شده برای تولید برخی از اشیاء جالب برای هر کسی که علاقه مند به هنر و صنایع دستی کارناوال.

هر کس به دنبال لباس و کفش در قیمت با تخفیف، باید به مرکز شهر مرکز به ویژه در امتداد خیابان روآ Uruguaiana در، Rua دا Alfândega و روآ بوئنوس آیرس، که در آن رسانه های مد تسلط بر جبهه خیابان از منطقه خرید نقطه عطفی به نام سر، "سارا".

هنگامی که برای خرید هنر اصلی، محله سانتا ترزا نقطه پاتوق برای بسیاری از هنرمندان ریو و ذهن خلاق است، بنابراین بسیاری از گالری های هنری زینت خیابان بنیاد و کوچه های باریک. کافه ها، کافه ها، رستوران ها و از این محله جذاب ارائه کمک برای پاهای خسته پس از خرید از یک روز طولانی، در حالی که برخی از نمونه های زیبا از آثار هنری برزیل را می توان در محله خریداری شده - به گران تر است، و به طور مداوم منحصر به فرد از مقرون به صرفه.

برای اقلام تخصصی تر، مانند آلات موسیقی، Rua دا کارناوال یک خیابان با مجموعهای از مغازه ها موسیقی که در آن سازهای بومی برزیل مانند گیتار Bahian، Rabecas و Pandieros را می توان خرید است - همه آنها را سوغاتی بزرگ و ارائه برای خانواده به خانه برگردانید.

با چنین درک مایع روند، منافع و اکتشاف از احساسات و تجارب، جای تعجب نیست این است که نتایج خلاقیت کارناوال در یک پیشنهاد بسیار گسترده ای از مواد و تکنیک، که در نتیجه تولید خلاقیت بعید و نفیس در دکور، طلا و جواهر، زیبایی رفتار و تجهیزات جانبی.