پر خوری

محصولات غذایی جزء اصلی از ملیله فرهنگ کارناوال است، نقش مهمی در زندگی خانوادگی و تعاملات اجتماعی، و شهادت به تکامل تاریخی از شهرستان.


جواهرات وابسته به غذا و پخت و پز در کافه ها، رستوران ها و جداول شام نشان دهنده یک جامعه ثروتمند، تجربی و فرهنگی استقبال. I LOVE RIO آشکار برخی از بهترین غذاهای خدمت در رستوران ها در سراسر شهرستان، محلات مرفه به محله فقیر نشین. تاریخ و توسعه از غذاهای بنیادی کارناوال از هم جدا برداشت و در کنار خودی ممتاز دانش و راهنمایی ارائه شده است.


ریو دو ژانیرو عکس

ریشه ها، سنت ها، و فرهنگ پز


منوی شهری ریو دو ژانیرو است تا حد زیادی محصول از نقش مهم است که در شهرستان بازی در تاریخ برزیل، جذب و متحد کردن فرهنگ از کل کشور و از بقیه جهان است.

ریو دو ژانیرو است پایتخت رسمی امپراتوری و جمهوری برای قرن ها، و آن را پایتخت اقتصادی و فرهنگی عملا از برزیل برای بسیاری از وجود آن بوده است. به این ترتیب، شهرستان سیاستمداران، دیپلمات ها، و حق امتیاز هر یک از آوردن همراه سلیقه های مختلف و خواسته وابسته به غذا و پخت و پز، نفوذ غذاهای محلی برگزار می شود.

به طور مشابه، در نتیجه تجارت ریو است یک جریان ثابت از بازرگانان، مهاجرین، سیاستمداران، و ویجر از همه جا در جهان استقبال - امروز، سلیقه در غذا در ریو در نتیجه سهم مربوطه می باشند.

همراه با این تاثیرات، غذاهای مدرن کارناوال نیز شامل ادویه بومی و دستور العمل ها، با هر دو آماده سازی باستانی آفریقایی و سنت های آشپزی سنتی پرتغالی مخلوط می شوند. نتیجه بهبود از دستور العمل های معمولی و ایجاد طیف گسترده ای از غذاهای جدید و منحصر به فرد، با نفوذ قوی اروپا است.

نفوذ بومی بسیاری از میوه ها، دانه ها و آجیل مانند بادام زمینی، این گونه گیاهان، تارو، آلوچه، گیلاس، خرما، jaboticaba، جامبو، و sapodilla کمک کرده است. آفریقایی مسئول پخت و پز در استعماری برزیل بودند، و آنها لوبیا، غذاهای معمولی ترین ملی، فلفل، روغن زیتون، نخل، میگو خشک، سیب زمینی شیرین، بامیه، و سبزی های مختلف مورد استفاده برای طعم دهنده معرفی - برخی از این دستور العمل های اصلی آفریقایی هنوز هم در طول بزرگداشت مهم محلی، مانند Zumbi dos Palmares روز آماده شده است.

سلیقه در غذا کارناوال مدیون به پرتغال از دستور العمل های عمومی اروپا خود را برای گوشت و غذاهای دریایی ظروف، سالاد، سوپ، انواع دسر و شیرینی خشک - پرتغالی به شدت ترویج مصرف گندم و برنج با گوشت گاو، گوشت بره، گوشت خوک، ماهی، سوپ، میوه ها، و سبزیجات.


در طول این دوره از شهرستان 450 سال از وجود، ساکنین ریو را توسعه داده اند شعله ور آشپزی فوق العاده، ترکیب تحت تاثیر قرار، سلیقه ها و بافت از آفریقا و اروپا، مانند feijoada، COD و بسیاری از غذاهای خوشمزه از Northeastearn برزیل، تطبیق آنها را به پخت و پز بومی و مواد تشکیل دهنده مانند مانیوک و نارگیل. در سال های اخیر، طیف متنوعی از فرهنگ های آشپزی بین المللی ریشه، مانند سوشی ژاپنی، امپاناداس مکزیکی و کرپ فرانسه گرفته شده است.


از میله های جذاب و شاد به نام فروش مواد غذایی به راحتی، botecos به بالا پایان غذاهای تجربی، صفحات برزیل سنتی به غذاهای عجیب و غریب بین المللی، رستوران ها در سراسر شهرستان را با توجه به هر خلق و خوی و کام وجود دارد.

جهانی شدن و رونق اقتصادی برزیل اخیر بیشتر تحت تاثیر قرار آشپزی خارجی غنی شده، و در حالی که حفظ اصالت آن، سلیقه در غذا کارناوال در حال حاضر به طور قابل توجهی گسترش یافت و برخی از دستور العمل قابل ملاحظه ای پیچیده است. سلیقه در غذا امروز آنچنان در ریو رسیده که منجر به ایجاد یک از جشنواره های مختلف آشپزی سالانه و مسابقات مانند جشنواره Gastronomico ریو است، Degusta ریو، و میزبانی از ماکارونی کنگره در جهان.

غذاهای برزیلی در حال حاضر یکی از غنی ترین در جهان است، و در حالی که غذاهای معمولی منطقه تا حد زیادی می تواند در سراسر خاک برزیل متفاوت است، در feijoada ریو دو ژانیرو و خارج از غرفه، همراه با "ولوسو تیم Leão، سوپ میگو.


Feijoada، غذای ملی برزیل وضعیت ترین ظرف نمونه ملی رسیده و آن را به طور گسترده در خارج از برزیل شناخته شده و نمادی از غذاهای برزیلی.


چهار نوع اصلی از رستوران ها در ریو دو ژانیرو وجود دارد - rodizios، churrascarias، کیلو، و "لا منوی انتخابی. با توجه به هر نوع غذا، هر نوع از رستوران ارائه می دهد منحصر به فرد و تجربه در راه ظروف خدمت کرده است و لذت می برد.

Rodizios هستند موسسات بسیار محبوب که در آن قیمت ثابت شارژ و دوره های نامحدود در جدول با هیچ هزینه اضافی خدمت - نوشیدنی، قهوه، و دسر معمولا به طور جداگانه شارژ می شود. Rodizios واقعا در ریو دوست داشتم، و حتی در رستوران ها به طور منظم ممکن است به rodizios برای آخر هفته تبدیل: در واقع، چند رستوران بالا پایان به خوبی تثبیت در حال حاضر ارائه rodizios در ساعات ناهار.

ارائه rodizio نمونه عبارتند پیتزا، غذا، ماکارونی، و گوشت. در مناطق توریستی مانند ایپانما و کپکبنا rodizios از سوشی در حال حاضر به طور فزاینده در دسترس است. Rodizios می توانید از شام بسیار مقرون به صرفه و ساده برای رستوران ها بسیار گران قیمت و شیک و مد باشد.

Churrascarias یک نوع از rodizio، اما آنها در خدمت گوشت تخصص و به دلیل محبوبیت شدید خود را به طور معمول طبقه بندی یک کلاس از خود است - در این رستوران ها پیشخدمت به طور مداوم به جداول آمده و برش انواع مختلف گوشت به طور مستقیم به صفحات مشتریان . سیگنال کاغذ قرمز و سبز به مشتریان داده می شود به سیگنال پیشخدمت به یکی از دو نگه دارید و یا متوقف کردن به آینده.

Churrascarias همچنین ارائه میز بوفه که در آن مشتریان می توانند خود خدمت می کنند غذاهای جانبی مختلف دیگر مانند سبزیجات، پاستا، risottos، نان، پنیر، کاهش سرما، سوپ، و چاشنی. churrascarias بالا پایان نیز شامل ماهی و سوشی در جدول بوفه - برای گیاهخواران، ممکن است به همراه دوستان گوشت دوست داشتنی خود و یک وعده غذایی بدون گوشت کامل لذت بردن از تنها با غذاهای جانبی. churrascarias بالا پایان خدمت گوشت های خاص، مانند خرگوش و شتر مرغ بدون پرداخت هزینه اضافی، اما این ظروف ممکن است در منو می شود و باید به طور خاص برای خواسته - نوشیدنی، قهوه، و دسر هرگز در قیمت ثابت شامل می شوند و به طور کلی گران در مقایسه با قیمت دوره.

کیلو رستوران ها که در آن مشتریان خود را در یک جدول اصلی خدمت و سپس وزن صفحات خود و بر این اساس وزن محاسبه میشوند. کیلو اغلب یک سرعت fixo، که اجازه می دهد تا برای وعده نامحدود در یک قیمت ثابت - به طور معمول این میزان به سادگی قابل مشاهده و یا آگهی نیست و باید در مورد نپرسید. ترین کیلو یک churrascaria عمومی و همچنین، ارائه تنوع خوبی از گوشت. این کاهش معمولا به طور جداگانه از جداول مواد غذایی اصلی قرار گرفته است، و گوشت قطع و آماده به سفارش.

کیلو بالا پایان نیز ارائه سوشی به عنوان بخشی از بوفه - علاوه بر این، آنها می توانند ساشیمی از ماهی قزل آلا ماهی تن و یا ارائه دهند، اما این باید به طور خاص برای خواسته و در یک ظرف جداگانه وزن، و با نرخ بالاتر صورتحساب.

A-LA-منوی انتخابی هستند رستوران معمولی که در آن ظروف از منوی ثابت دستور داد - است انواع زیادی از رستوران ها یک LA-منوی انتخابی در ریو وجود دارد، در خدمت ظروف اعم از معمولی برزیل معاصر آسیا، فیوژن، قومی و گیاهی.


رستوران ها فرهنگی، گوناگون و تخیلی 'A-LA-منوی انتخابی که خط از خیابان های این شهرستان یکی دیگر از نمونه عالی از خلاقیت محلی است. مواد غذایی ژاپنی با هجوم زیادی از مهاجران ژاپنی در اوایل قرن 20th و زمان تبدیل به یک گزینه مرسوم، مد روز خود را در میان کاریوکاها cariocas وارد شدند.


غذاهای فرانسوی، در تمام اشکال آن و بسیاری از پختگی است، نیز با آغوش گسترده ای توسط مردم ریو دو ژانیرو باز در آغوش گرفت. رستوران تخت کفش فراوانند، و غذاهای لذیذ پاریس را می توان در رستوران ها در Leblon و Copacabana را در بر داشت.

بسیاری از رستوران ها ارائه غذاهای و طعم دهنده از سراسر برزیل، و همچنین به عنوان گسترده تر جنوبی، امریکا، خدمت به مواد غذایی پرو لذت بخش از منشاء اینکا. ریو دو ژانیرو دیگر روند آشپزی در طول سال ها با طیف گسترده ای از رستوران ها گیاهی و وگان شیک و مبتکر اتخاذ کرده است.


در درک کامل از میل ترکیبی زیادی کاریوکاها cariocas و محبت برای مواد غذایی و موسیقی، کافهها و رستوران ها در ریو معمولا درهم آمیخته دو، مشتریان با ارائه اجرای زنده موسیقی به عنوان آنها را بخورند. بسیاری از کافه ها و باشگاه که در خط خیابان های محله مانند لاپا پیشنهاد مسحور سامبا را نشان می دهد با منوهای سنتی کنار.


در ریو دو ژانیرو، به فرهنگ های آشپزی ثروتمند جهان با هم با پیچ و تاب بازیگوش ذوب شده، ایجاد یک منوی منحصر به فرد و متنوع و تخیلی کارناوال.

به نام 'Feijoada، ظرف ملی برزیل خورش لوبیا سیاه و سفید است، حاوی تا سیزده انواع گوشت خوک و سوسیس بریدگی ها، و همچنین سبزیجات اختیاری است. بسیاری از مورخان بر این باورند که از خورش مصرف در جنوب اروپا در زمان استعمار پرتغالی مشتق شده است. لوبیا و گوشت، خورشتی برای ساعت، غنی، خامه و منحصر به فرد هستند و رستوران ها در سراسر شهرستان به رقابت برای تولید بسیار بهترین نمونه از این ظرافت برزیل.

کباب برزیلی معروف، به نام "churrasco در دولت برزیل از ریو گرانده دو سول، متولد شد انجام دهد زمانی که یک کشاورز گاو پیشگام در سیخ چوبی بیش از یک آتش، به طور انحصاری توسط نمک درشت چاشنی به گوشت بریان تصمیم گرفت. در حالی که باربیکیو اغلب در خانه های میزبانی، رستوران ها گوشت کبابی واقعا به دست آورده ریو شهرت آن است. به "rodízio (چرخش) سیستم چیزی است که آشنایی Churrascarias شخصیت منحصر به فرد و درخواست تجدید نظر خود را - یک جریان مستمر کاهش گوشت آبدار به جداول مشتریان به ارمغان آورد و قبل از اینکه چشم خود را قطعه قطعه، همراه با یک آرایه وسیعی از ظروف جانبی، سالاد، شیرینی، و سوشی.

پرتغالی اول مرغ به برزیل در اوایل قرن 20th و اوایل پرورش مرغ در کشور به عنوان "caipira frango" معروف بود معرفی، به معنی "مرغ روستایی. امروز، برزیل یکی از بزرگترین exporteres گوشت مرغ در جهان است. همه در سراسر ریو، می توان شواهدی که کاریوکاها cariocas هستند سرآشپزها مرغ به خوبی آشنا و مصرف کنندگان، و هنر از پر کردن، و همچنین کاهش ماهرانه کبابی کامل است. راه رفتن کافه ها و مغازه گذشته، ساکنان و بازدید کنندگان به طور منظم توسط بوی غنی و وسوسه انگیزی از تمام جوجه تف بو استقبال.


ریو دو ژانیرو دارای سابقه ماهیگیری طولانی، و در یک زمان برگزار می شود عنوان بالاترین عملکرد ماهیگیری از همه متحده است. "Bacalhau، و یا کاد، ماهی بسیار محبوب در برزیل است، و کلمه در حال حاضر به یک غذای ملی ظرافت نوردی دقیق، معروف در کریسمس برخوردار اشاره دارد. Bacalhau به برزیل توسط دادگاه پرتغالی در قرن 19th اوایل معرفی شد.


تعداد قابل توجه از وعده های غذایی غذاهای دریایی از شمال شرقی برزیل است. "Moqueca د Peixe، 'خورش ماهی که از قبایل بومی سرچشمه در باهیا، به طور سنتی در یک گلدان خاک رس پخته شده، با شیر نارگیل، روغن خرما و یک انتخاب انتخاب از ماهی است. "Acarajé، یک ظرف آفریقایی برزیل زیبا و منحصر به فرد ساخته شده از دانه های سنتی چشم سیاه، پیاز، نمک و روغن نخل، برای اولین بار در باهیا در سال 1916. ثبت مواد تشکیل دهنده را به یک توپ نورد است، تا حدودی مانند یک فلافل، است که پس از آن کاهش در نیمه و با پر کردن تاج، بخار پز میگو، فلفل و سالاد خدمت کرده است.

کاریوکاها cariocas می پرستمش، شیرینی، شیرینی و تنقلات خود را، که می تواند تقریبا در هر بار، رستوران و خانه در شهرستان پیدا شده است. آنها در جدول فقط در مورد همه در بالای محله فقیر نشین خورده، از مغازه های کوچک، به شام ​​شامپاین پیچیده در منطقه شیک و مد Leblon. یکی از محبوب ترین شیرینی خوش طعم برزیل، coxinha، یک اشک قطره شکل، مرغ پر شده است، شیرینی نرم، پوشش داده شده در نان خرده است، گفت: از سائو پائولو در اواخر قرن 19th سرچشمه گرفته است. در کنار با coxinha، همیشه می توانید طبقه بندی گسترده ای از Pasteis، و یا شیرینی پیدا کنید. این با هر دو پزی های سنتی و معاصر پر شده است، از جمله رایج ترین پنیر، ژامبون، گوشت چرخ شده و میگو.

مهمان منحط در هر حزب و درمان محبوب در مورد کاریوکاها cariocas '-' Brigadeiro، برزیل شیرین کهن الگویی است. این قارچ خوراکی دنبلان نرم و زیاده تشکیل شده از شیر تغلیظ شده، شکلات و کره، پوشش داده شده در طعم دهنده است. این نام به معنی، تیپ، به عنوان ادای احترام به سرتیپ ادواردو گومز که برای رئیس جمهوری در سال 1946. شیرین و تنقلات مورد پسند زد در بسیاری از جزء اصلی از رژیم غذایی برزیل ایان، و چیزی است که کاریوکاها cariocas احساس غرور و افتخار بزرگ در مورد.


کوکتل برزیل جشن ساخته شده از لیمو، یخ خرد شده، شکر و شیر، یک روح نیشکر - هر کسی از دیدن ریو دو ژانیرو خواهد شد یک caipirinha، وسوسه انگیزی استقبال. همچنین تاب خوشمزه در کلاسیک وجود دارد، با استفاده از آب کلم به جای شیرو شور میوه، کیوی و یا انبه به جای لیمو.


ارائه میوه برزیل برخی از شیرین ترین و شاداب ترین در سراسر جهان. به نام 'sucos "است، انواع بسیار متنوعی از آب میوه تازه ساخته شده در ارائه در ریو وجود دارد: از رنگ نارنجی سنتی و سیب، به گزینه های گرمسیری بیشتر از گواوا، پاپایا، انبه و شده jackfruit. آب میوه ها هستند جزء بسیار محبوب از رژیم غذایی و شیوه زندگی کارناوال. آب نارگیل عزیزم از ساکنین ریو است، و می تواند از هر کیوسک یا خیابان ساحلی فروشنده خریداری شده است.

اغلب با شیرین و ترد گرانولا، موز، توت فرنگی و عسل پاشیده - Acai با یک جشن گرمسیری 'فوق العاده مواد غذایی است که می تواند در تعدادی از اشکال مختلف، از جمله آب میوه، مخلوط و sorbets مصرف است.

مهم نیست که مواد غذایی و یا به مناسبت، آبجو است یک نوشیدنی نقطه عطفی در ریو برای یک مدت طولانی بوده است که اولین سوابق تاریخ مصرف آن به قرن 17th. امروزه، در رویدادهای اجتماعی همه بزرگ، احزاب خیابان ها و میادین وزوز، فروشندگان خیابانی فروش قوطی و بطری از بزرگ، جعبه یخ قابل حمل و مردم محلی است. به طور سنتی، به عنوان به عنوان را از آبجو مهم است، بنابراین temperaure آن است: سردتر بهتر!