تاریخ

تاریخ ریو دو ژانیرو است به شدت غنی، متنوع و چند فرهنگی I LOVE RIO به نظر می رسد به توسعه اولیه آیین ها و مراسم، از ورود مواد غذایی و سبک از سراسر جهان، و تولد نشانه این شهرستان است.


این اطلاعات جالب در مورد تحولات محله، منشاء جشنواره ها، احزاب، ژانر، تلویزیون را نشان می دهد و مد، و همچنین عکس های خاطره انگیز از گذشته، از مزارع قدیمی قهوه از قرن 19th، جنب و جوش موسیقی از سال 1970 فراهم می کند و 80، و جشن از اوایل قرن 20th.


ریو دو ژانیرو عکس

ریو شهرستان های فوق العاده


موزاییک گسترده و منحصر به فرد، متشکل از یک طیف گسترده ای از مناظر اجتماعی، فرهنگی و فیزیکی - ریو دو ژانیرو یکی از کلان شهرهای التقاطی ترین در جهان است. درک گذشته در شهرستان در درک هویت استثنایی و چند وجهی معاصر آن حیاتی است.

تاریخ ریو زیر یک مسیر جذاب: اعم از جمعیت بومی اولیه به حکومت استعماری پرتغالی، و از سلطنت به جمهوری، و حتی یک دیکتاتوری نظامی. در طول دوره های مختلف مهم آن، شهرستان معماری زیبا، هنر، فرهنگ، موسیقی، غذا، و روح پر جنب و جوش تولید کرده است.

دریا پورت ریو آن را یک منطقه از اهمیت استراتژیک حیاتی در تجارت شکر، طلا و قهوه ساخته شده و دولت از این رو پایتخت کشور در سال 1763 ساخته شده بود - یک عنوان است که آن را روشن و خاموش برای تقریبا دو صد سال باقی می ماند. موقعیت بندر و نقش شهرستان از سرمایه به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود دو تن از عوامل مهم در گسترش و تکامل منطقه باتلاقی و کوهستانی تا حدودی بعید است.

توسعه جغرافیایی ریو با یک برنامه افزودنی خارج از مرکز تاریخی و توسعه از سه مناطق اطراف مشخص شده است: شمال منطقه تجارت گرا، به منطقه جنوبی شیک و مد و توریستی و منطقه غربی به تازگی توسعه یافته و مدرن است.

منطقه شناخته شده به عنوان برزیل برای هزاران سال جمعیت های بومی که توسط برخی از حساب های رسیده آمریکا از آسیا، با زمین در سراسر آلاسکا و یا از طریق دریا در امتداد اقیانوس آرام ساکنان شد. این قبایل نیمه عشایری به عنوان مهاجر شکارچیان جمع زندگی می کردند، و هرگز توسعه پرونده نوشته شده است یا معماری به یاد ماندنی، بنابراین زیادی در مورد تاریخ خود شناخته شده است. در این روز، بسیاری از مکان ها در منطقه ریو دو ژانیرو هنوز هم به نام با استفاده از کلمات بومی - ساحل معروف ایپانما، یک نمونه است، با ایپانما »به معنی« آب های بد، 'به احتمال زیاد در اشاره به ماهیگیری. بسیار کلمه "کارناوال، 'استفاده می شود امروز برای نشان ساکنان این شهرستان از ریو دو ژانیرو، از کلمه بومی OCA، کری' 'به معنی" کاخ سفید "یا" خانه از مرد سفید مشتق شده است. "


منطقه که در آن می ایستد در شهرستان 'کشف' بود در 1502 ژانویه 1 در طول یک سفر پرتغالی به رهبری گاسپار د Lemos از، که معتقد بودند او در دهان از یک رودخانه بزرگ رسیده بود، و نام شهرستان 'رودخانه از ماه ژانویه درآمده است.


در سال 1565 به طور کلی پرتغالی Estácio د Sá رسما شهرستان در تلاش برای اخراج فرانسوی که مبارزه شده بود را به کنترل منطقه به مدت 10 سال تاسیس: او به نام شهرستان 'در São Sebastião do ریو دو ژانیرو، و تا زمانی که هجدهم قرن در شهرستان فقط در São Sebastião. "نامیده می شد در São Sebastião اولین پادشاه پرتغال در زمان ایجاد این شهرستان بود، مارس 1ST 1565، و او را حمل می کرد به همین نام از سنت است که بعد از ساخته شده بود قدیس از شهرستان: در São Sebastião.

فرانسه موفقیت دو سال بعد اخراج شدند اما به نبرد برای تسلط برای پنجاه سال بعد ادامه یافت. ساحل در اطراف ریو دو ژانیرو استعمارگران پرتغالی و فرانسوی به دلیل تجارت سودآور برزیل چوب و شکر، که می تواند از طریق پورت انجام خود جلب کرد.

در قرن 17th شهرستان هنوز پر شده توسط INDIOS بومی جمعیت شد. در واقع، با سال 1660، آن را به خانه بود به چشمگیر 6،000 INDIOS بومی، در مقایسه با تنها 750 پرتغالی و 100 آفریقایی. در اواخر قرن 18th 17th و اوایل، شهرستان، نقطه اصلی تجارت برده، و همچنین طلا و سنگهای قیمتی استخراج شده در این کشور همسایه از میناس Gerais شد، و به همین دلیل در سال 1763 دولت به طور کلی از شهرستان از منتقل شد Salvador در شمال شرق برزیل به ریو دو ژانیرو، ساخت شهرستان پایتخت دولت است.


در طول دوران استعمار پرتغالی، بین سالهای 1763 و 1822، ریو دو ژانیرو پایتخت برزیل بود. در طی این مدت، در بخشی به دلیل موقعیت خود به عنوان پایتخت، و در بخش برای یک مرکز حیاتی تجارت، ریو مردم را از بسیاری از نقاط جهان جلب کرده است. مهاجران از نقاط مختلف اروپا، آسیا و شرق میانه فعالیت در شهرستان و در مناطق اطراف آن ایجاد، به مبدا به فرهنگ جذب که هنوز هم در حال حاضر از ویژگی های ریو است.


در اواخر قرن 18th، یک بحران اقتصادی زده شهرستان، به عنوان کشورهای دیگر در جنوب امریکا با برزیل در تولید نیشکر رقابت شد. جزر و مد و بخت و اقبال در حال تغییر می ریو دو ژانیرو به طور قابل توجهی در قرن زیر را متحول کند.

با توجه به جنگ جاری ناپلئون با پرتغال در اروپا، ریو دو ژانیرو را پایتخت موقت پرتغال بین 1808 و 1821 شد، و آن را در این زمان است که در دربار سلطنتی پردازنده 40 کشتی به ریو منتقل شد. خانواده سلطنتی پرتغالی در در ریو در سال 1808 وارد شدند، آوردن همراه 20،000 اعضای دادگاه پرتغالی، و همچنین به عنوان استانداردهای معماری تصفیه شده، هنرمندان، خوان، و دانشگاهیان، و میل به کلیساها و شیوه های دیپلماتیک مدرن است.

ریو پایتخت امپراتوری برزیل در سال 1822 شد، بیشتر گسترش معاملات و تجارت با اروپا و سایر نقاط جهان. در طی این مدت، فعالیت اصلی در پایتخت تولید قهوه بود، که منجر به ایجاد مزارع مختلف و ساختمان از بسیاری از بناهای هنوز در وجود.


تولید قهوه به طور قابل توجهی افزایش اقتصاد و تجارت، و بعد از یکی از مهم ترین صادرات ریو دو ژانیرو شد، و قهوه محبوب در تمام گوشه و کنار جهان در مقیاس بی سابقه است.


در سال 1822، جنگ برزیل استقلال، و ریودو ژانیرو در پایتخت سلطنت جدید و مستقل تبدیل شد. بعد، در شهرستان به عنوان پایتخت امپراتوری برزیل باقی ماند تا زمانی سال 1889، و در نهایت در سال جمهوری برزیل تا سال 1960، زمانی که سرمایه به برازیلیا منتقل شد.

در طول تاریخ خود، ریو دو ژانیرو قلب جریان های سیاسی و فکری قوی و نوآورانه است که به لغو برده داری در سال 1888 و تشکیل یک جمهوری در سال 1889 منجر شد.

با کاهش کار برده به قهوه و نیشکر مزارع حیاتی، شهرستان شروع به دریافت تعداد زیادی از مهاجران اروپایی و بردگان سابق، جذب شده توسط پتانسیل برای کار پرداخت می شود و بین سال های 1872 و 1890، این جمعیت دو برابر شد. این انفجار جمعیت باعث بحران مسکن که از اواسط قرن نوزدهم وجود داشته است، و شهرک مسکن مخاطره آمیز شروع به بالای تپه شهرستان است ظهور: این شهرک بعدا خواهد آمد به محله فقیر نشین، 'نامیده می شود در حال حاضر در سراسر جهان معروف به دلیل نگاه مشخصه و کمک های فرهنگی مهم خود را از قبیل ژانر موسیقی 'سامبا و توسعه از تیم کارناوال دیدنی و جذاب که رژه هر سال در شهرستان.

در سال 1890 حدود یک میلیون نفر در شهرستان زندگی می کردند، با حدود یک چهارم مهاجران بودن - این علاوه بر بردگان سابق از مزارع قهوه و شکر در سال 1888 توسط یک فرمان از شاهزاده خانم ایزابل را آزاد کرد.

در اوایل قرن 20 شهردار پریرا پاسوس اصلاحات گسترده متعهد به بافت شهری از شهرستان، ساخت جاده ها، راه های گسترده ای و ساختمان های مدرن، و همچنین فراهم آسفالت به مرکز شهرستان و مناطق اطراف آن. زیرساخت در معماری پاریس از زمان مدل بود، و در نظر گرفته برخی از مهم ترین و با نفوذ به محل کار در تاریخ ریو دو ژانیرو گرفته اند. این زمانی است که "maravilhosa کیدد، شرایط و یا 'شهرستان فوق العاده،' متولد شد و برای همیشه در روح شهرستان و هویت حک شده است.

در این زمان قلب در شهرستان دراز در مرکز آن، حد و مرز مشخصی در یک طرف توسط خلیج ساحلی، در حالی که سهم داخلی با کوچک و مزارع جمعیت شد. با ورود برق به سمت پایان قرن 20th، جمعیتی شروع به تغییر و تراموا الکتریکی فعال به مردم برای زندگی در یک فاصله قابل توجهی از محل کار خود، گسترش مرزهای این شهرستان است. شهرستان های قدیمی، نزدیک به دریا، به "مرکز" (مرکز) تبدیل شده بود - منطقه تجارت و کسب و کار، در حالی که پارچه های مسکونی شهری را در امتداد ساحل و به سمت داخل کشور به شکل زون شمال گسترش یافته است. گسترش تا به حال به مانور در اطراف توپوگرافی عجیب و غریب از شهرستان، که در کوه ها از طریق دره حک شده و اندود شده توسط سواحل.


بین سالهای 1920 و و اواخر دهه 1950 ریو دو ژانیرو بسیار محبوب شد با بازدید کنندگان بالا پایان و مشهور بین المللی - آن را در این دوره بود، در سال 1923، که معروف Copacabana در هتل قصر افتتاح شد، و فیلم های معروف فیلم برداری شد.


همانطور که از سال 1930 مناطق اقیانوس مقابل کپکبنا، ایپانما و Leblon، که قبلا از مقصد ساحل به عنوان عجیب و غریب تصور شده است، تبدیل شد به شدت مکان های مسکونی به افتتاح تونل ها، و ورود خطوط تراموا در نظر گرفته، با تشکر.

ادبیات از زمان ستایش مزایای بهداشتی و اجتماعی ساحلی هوا و دریا و ساحل حمام کردن و زندگی ساحلی روند جدید شد - علامت از پختگی و اوقات فراغت نخبگان. منطقه جنوب به عنوان قلب فرهنگی شهرستان، خانه را به هتل های بزرگ، رستوران ها تصفیه شده، سینما، باشگاه و تئاتر دیده می شود. ژانر موسیقی 'بوسا نوا در این مناطق به دنیا آمد و در سال 1960، 70 شکوفا شد. و 80.


در سال 1960، پایتخت فدرال از Rio به Brasilia منتقل شده بود، تحریک شهرستان برای پیدا کردن یک هویت جدید با تمرکز بر این که پایتخت فرهنگی از برزیل.


ایجاد تونل و جاده ها نیز در غرب ساحلی کشش تا تحولات شدید را باز کرد. در طول 1970s منطقه شاهد روند شهرنشینی بسیار شتاب، اجازه می دهد بزرگی از جمعیت مرفه به نقل مکان به منطقه بارا دا Tijuca و همچنین بیشتر غرب به Recreio Dos Bandeirantes، خانه را به پارک دیدنی و جذاب و سواحل. خانه ها، آپارتمان ها، مراکز خرید بزرگ و قصرها شروع به جمعیت چشم انداز غربی، ظهور به مدرن ترین مناطق در شهرستان.

شروع در سال 1990، قدرت شهرداری ها به طور مداوم تحولات در سطح شهرستان، به طور کامل بسیج شهری بالقوه و زیست محیطی از شهرستان ها، و ترویج فرهنگ، اوقات فراغت و فعالیت های ورزشی تحریک شده است. سواحل به فضاهای اوقات فراغت برای ورزش و فعالیت هایی مانند اجرای موسیقی و نشان می دهد تبدیل شده است، در حالی که موزه ها و گالری های هنری اند احیا شده و توسعه یافته در سراسر شهرستان. تجدید حیات عمومی و فرهنگی این شهرستان شامل میزبانی رویدادهای ورزشی مهم مانند جام فوتبال مقدماتی جام جهانی در سال 2014.

این نیروها سطح به طور قابل توجهی کاهش می یابد از جرم و جنایت ساخت شهرستان بسیار امن تر برای زندگی، بازدید و انجام کسب و کار، تحریک جدید: نقاط عطف مهم در تاریخ این شهرستان در سال 2008 با اجرای آرام واحدهای پلیس در چند محله فقیر نشین در سراسر ریو دو ژانیرو آغاز شد دوره رشد و توسعه و برجسته نقش جدید و معتبر ریو در صحنه جهان است.

فرهنگ ریو دو ژانیرو است آغاز بومی آن مشخص شده، میراث استعمار، نقش مهمی از یک آرایه وسیعی از فرهنگ های بین المللی، و موقعیت جغرافیایی از شهرستان - پورت، کوه ها و سواحل آن است. تاریخ منحصر به فرد در شهرستان آن را به یک نهاد واقعا آلی و زمین بازی زندگی از فرهنگ ها و ایده های مجسمه.