سبک زندگی

ریو دو ژانیرو تبدیل شده است پیشگام بین المللی در تعهد خود را به ورزش، بهداشت و روان خوب بودن.


I LOVE RIO آشکار رژیم تناسب اندام، تفریح، راهنمایی و روش، از آهسته دویدن کارناوال به ورزشگاه سرپوشیده و روباز، یوگا، مدیتیشن، و آخرین راهنمایی های تغذیه ای و روند. چشمه های معدنی، خلوت، مکمل ها و مراقبت شخصی به کاوش هستند، آوردن ساکنان و بازدید کنندگان برش لبه به بینش که چگونه به پرورش و توسعه هر دو بدن و ذهن است.


ریو دو ژانیرو عکس

سلامتی، زندگی در فضای باز، و اجتماعی


شیوه زندگی در ریو دو ژانیرو عنوان متنوع به عنوان طبیعت است که برکت شهرستان و به عنوان گسترده ای به عنوان فرهنگ است که آن را غنی است.

بیش از 160 محله در شهرستان ها، هر کدام با ویژگی های جغرافیایی و شهری خود، شکل دادن به سبک زندگی کاریوکاها cariocas بر این اساس وجود دارد - در حالی که برخی از مناطق خانه را به سواحل دیدنی و جذاب، بخش های دیگر از شهرستان جنگل انبوه دارند اقیانوس اطلس، معماری تاریخی، و یا پارک های شهرستان زرق و برق دار مفتخر بودن به.

کوه ها، سواحل، جنگل ها و دریاچه ها با تنوع و سنت ردیابی بازگشت به مردم بومی و پوشا به طور گسترده ای را در آغوش آفریقایی و میراث اروپا، اجازه می دهد کاریوکاها cariocas برای لذت بردن از شهرستان در هزار راه بافتن.


فراتر از تصویر جهان معروف از یک گذاشته پشت و شیوه زندگی آرام در فضای باز، کارناوال زندگی شامل طیف گسترده ای از جنبه های دیگر رسیدن به عمیق در ریشه های فرهنگی سنتی از جمعیت، و همیشه در حال گسترش و توسعه با جهانی شدن از شهرستان ها و برزیل.


مجموعه ای فوق العاده ریو دو ژانیرو از مناظر طبیعی و آب و هوا و لذتبخش گرم، و همچنین به عنوان یک ماهیت عمیقا اجتماعی، جلب ساکنان به صرف وقت خود در خارج از منزل و شادی کردن در زیبایی از شهرستان و شرکت دلپذیر از دیگران - بیانیه ای خطاب به جامعه پذیری منحصر به فرد و دوستی کاریوکاها cariocas.

وجه مشترک همه فعالیت ها، تاکید روشن بر جامعه و لذت بردن واقعی زندگی و قدردانی برای تمام جنبه های آن، با تمایل قطعی برای خارج از منزل است.

بیشتر به همه چیز یک شهرستان بزرگ را ارائه کرده است، شیوه زندگی در ریو دو ژانیرو شامل مخلوط دلخواهی از فعالیت در فضای باز، زندگی سالم، رسمی و بداهه گردهمایی های اجتماعی، تمرین های ورزشی و، ها و سرگرمی های جذاب مانند ماهیگیری و بادبادک پرواز.

در قدردانی از تعامل مردم با محیط طبیعی و میل شدید برای اجتماعی خود، دولت حمایت کرده است و در سراسر شهرستان را از طریق حوادث، مسابقات و ایجاد فضاهای تفریحی و منابع افزایش یافته است شیوه های تناسب اندام.

چند شرکت های خصوصی نیز نگاهی به تهیه کردن به طبیعت فعال و در فضای باز از ساکنان و کمک های ارائه کلاس ها و فعالیت برای بهبود تناسب اندام و افزایش مهارت های، حفظ پهلو به پهلو از آخرین روند جهان در حالی که دادن آن را به چرخش کارناوال.


طبیعت به طور مستقیم بر سبک زندگی در ریو دو ژانیرو - یک بخش قابل توجه از جمعیت این شهرستان پرشور در مورد تعامل با محیط طبیعی خود است: طبقه بندی منحصر به فرد از سواحل شهری، تالاب دریا سمت، پارک های طبیعی، باغ ها، جنگل ها و کوه های صخره.


آب و هوا گرم باعث می شود ورزش و تفریح ​​تناسب اندام همه جذاب تر و در هر پارک و ساحل می توان ارتش از کاریوکاها cariocas در حال اجرا را پیدا کنید، دوچرخه سواری، ورزش و بازی های ورزشی.

ساکنان و بازدید کنندگان از شهرستان به طور منظم گشت و گذار به تپه که غنی سازی از پارک های بزرگ شهری سنگ را تشکیل می دهند مانند "Parque دا tijuca" یا "Parque دا پدر برانکا، تقلا از طریق جنگل و تا لذت بردن از نمایش پر شور از شهرستان اطراف و زیر.

دوچرخه سواری طولانی در اطراف چند تالاب شهری از جمله معروف "لگا رودریگو د فریتاس» یا به همراه ده ها تن از سواحل گرفته شده است، در حالی که شناگران، ملوانان و خوانندگان جمعیت دو دهانه و آب اقیانوسها هستند.

خط ماهیگیر امتداد ساحلی و فوتبال، والیبال و تمرینات تناسب اندام در امتداد شنی در خارج از منزل گرم انجام شده است.

شروع در طلوع و در ادامه و پس از غروب آفتاب، تمام سواحل اصلی در شهرستان ها را به مردم ورزش و یا جمع آوری در تیم به بازی و ورزش - به همان اندازه که افراد مسن لذت بردن از ساعات اولیه روز، بسیاری از بعد از مدرسه سازمان آموزش فوتبال و توپ شلیک به کودکان در تمام سنین.

استقبال از ورزش و تمرینات را از بسیاری از نقاط جهان، یوگا است که امروزه به طور گسترده ای به عنوان یکی از فعالیت های مغذی برای بدن و ذهن و طبقات مردمی را می توان در سالن های ورزشی، سواحل و پارک های در سراسر ریو پیدا شده است - با ترکیبی از مانورهای فیزیکی ماهر و آرام مراقبه از آن است در حال حاضر حتی در تخته گشت و گذار ایستاده احاطه شده توسط آب شناور می شود.

اتصال عمیق به طبیعت، سلامت، و میل به طور کامل لذت بردن از زندگی از آن ساخته شده به طوری که بسیاری از مسافران در حال کار برای مکان های اداری خود را در لباس ورزشی است، ترکیب یک کار کردن در امور روزمره خود و بهترین نتیجه را از یک ضرورت است.

به طور معمول، بسیاری از کارگران ترک لباسهای رسمی خود را در محل خود را از اشتغال، به طوری که هیچ زمان است به هدر رفته و فعالیت در فضای باز را می توان در راه خود را به طبق آمار، و بعد از کار.

آب و هوای گرم به معنای فعالیت های اجتماعی در فضای باز - کاریوکاها cariocas معمولا خارج از منزل جمع آوری، در میادین، کافه ها، پارک ها و سواحل، آنها را منحصر به فرد به مردم و مکان های جدید باز، ممکن است که برای رویدادهای فرهنگی و ورزشی، و یا برای مشخصه پایان هفته بخشی کباب اکثر خانواده کارناوال.

این میل با خارج از منزل پرستاری است آگاهی قوی از آب و هوا - بسیاری از کاریوکاها cariocas قادر به پیش بینی را با دقت قابل توجه اگر ابر و باران در حال نزدیک شدن.


شیوه سبک زندگی و فرهنگی و به یکدیگر از هر دو ارتباط با طبیعت و میراث با هم ادغام شدند - اثر را می توان در متنوع ترین راه دیده می شود، در فعالیت های مختلف از ماهیگیری تفریحی و ورزش به لذت بردن از موسیقی و جشن هنری.


میراث است به شکل هر دو تاریخ از شهرستان، و راه ساکنان آن از آن لذت ببرید - موسیقی در بسیاری از جنبه های زندگی شهرستان از طریق رونق یکپارچه شد، تبدیل شدن به بخشی از جشن های مذهبی، کنسرت، شهرستان حمایت و اجرای زنده به اندازه روز ساحل به عنوان تصادفی جعبه در شن و ماسه.

مواد غذایی تازه یک بخش حیاتی از شیوه زندگی محلی است - یکی از ویژگی های جذاب و طولانی مدت از معمول کارناوال هفتگی برای مواد غذایی خرید در یک نمایشگاه محلی، که در آن مشتریان به طور مستقیم اتصال با تولید زمین های خود را.

هر محله حداقل یک میوه هفتگی و بازار سبزی، که در آن مشتریان راهوار بودن همراه راهرو انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده بسیار با قیمت مناسب، مزه خوشمزه نمونه و چت خوش با دیگر مردم محلی و تجار.

فعالیت ها و اعمال روزمره نیز مشخص شده است و متأثر از مشخصه همتایی کارناوال - برخی از سرگرمی های تاریخ به تمدن بومی اوایل، در حالی که دیگر فعالیت ها، عادات و مواد غذایی از مهاجران اروپایی و جمعیت آفریقایی برزیل گرفته شده است.

جوامع ماهیگیری از زمان قبل از استعمار پرتغالی برزیل وجود داشته است، در حالی که مهم هنر رزمی از Capoeira به و بسیاری از وابستگی های معنوی منشاء خود را در سنت های آفریقایی.

به طور مشابه، ریو دو ژانیرو تا به ثروت بزرگ از غذاهای ملی و سنتی که ریشه در انواع زمینه های فرهنگی است.


دولت به طور فعال در تسهیل ارتباط قوی کاریوکاها cariocas با محیط اطراف خود مشغول، و در تضمین این که میراث فرهنگی حفظ شده است - هر دو کمپین آموزشی و زیرساخت های مدرن بخشی از تلاش در جهت بهبود و تقویت زندگی سالم است.


در سال های اخیر، نهادهای عمومی انواع خلاق برنامه های اجرا شده به افزایش آگاهی، انگیزه برای ترویج شیوه زندگی سالم و انتخاب مثبت است.

به عنوان شیوه زندگی آنها در نتیجه عوامل موافق بسیاری، از جمله مصرف مواد غذایی سالم است، دولت ملی منتشر شد مجموعه ای از دستورالعمل های غذایی، ارائه مشاوره مریم در چه برای خوردن، بهترین راه برای آماده سازی ظروف، و چگونه به بهترین آن لذت ببرید.

دستورالعمل های طرفدار استفاده از مواد طبیعی، اجتناب از پردازش های صنعتی، و پرورش آشپزی فرهنگ مشترک، که در آن خانواده خرید، طبخ و لذت بردن از غذا با هم - این رویکرد نوآورانه سبک زندگی جدایی ناپذیری مرتبط با رژیم غذایی و زندگی سالم، سنگ بنای کارناوال سبک زندگی.

دولت ریو دو ژانیرو به طور معمول حامیان کمپین های تبلیغاتی، و همچنین به عنوان یک تنوع از سالن های ورزشی رایگان در فضای باز و مسابقات گسترده و فعالیت در سراسر شهرستان، با تاکید بر طیف گسترده ای از فضاهای زرق و برق دار طبیعی و ساختار انسان ساخته شده آزادانه به همه کاریوکاها cariocas در دسترس است.

مسیرهای قابل توجه در سطح شهرستان دوچرخه ساخته شده است، و همچنین پارک اسکیت جدید، به دموکراتیزه دسترسی به فضاهای عمومی و ترویج فعالیت های تناسب اندام متنوع - ترین سواحل است ریو دو ژانیرو با سالن های ورزشی کوچک و رایگان برای استفاده مجهز، در حالی که بسیاری از مناطق در سراسر شهر هستند خانه را به سالن های ورزشی در هوای آزاد عمومی و مدرن برای افراد مسن.

اضافه کردن به مسیرهای دوچرخه سواری، شهرستان حمایت مالی، شرکت های خصوصی دوچرخه عمومی در دسترس است که می تواند اجاره و کاهش یافته است خاموش به راحتی می در سراسر ریو دو ژانیرو، بیشتر ترویج سبک زندگی فعال و دموکراتیزه کردن فضاهای ساخته شده اند.

تعدادی از شرکت های مستقل ارائه کلاس ها و فعالیت های گروه، از تمایل کاریوکاها cariocas به تعامل با محیط اطراف خود و به اشتراک گذاری تجارب خود را با یکدیگر آگاه است.

رقص، موسیقی، پخت و پز، هنر رزمی و گشت و گذار درس به عنوان راهی برای ضربه زدن به یک تاریخ غنی و پر جنب و جوش و اضافه کردن به موجودی خود عمل کند.

ارائه درخشنده طبیعی در شهرستان، همراه با هجوم مستمر آن از شیوه های از سراسر جهان، پرده نقش دار غنی از سنت ها و هویت های فرهنگی تشکیل داده اند. اجازه می دهد طیف گسترده ای از سبک زندگی کارناوال که، در حالی که به ظاهر مختلف، همه عشق برای زندگی و اهمیت دیگر جشن می گیرند.