مشارکت

طیف گسترده ای از حمایت و تبلیغات مشارکت در دسترس هستند، از آگهی ها ساده برای تکمیل متنی و عکاسی محتوای وب سایت، به چند صفحه مقالات از ویژگی های. گزینه های دیگر شامل نیم صفحه، تمام صفحه و صفحه نمایش دو صفحه، و همچنین به عنوان یک ترکیب منحصر به فرد و ابتکاری تبلیغات.

آرم ریو دو ژانیرو1

 


سال تعهد حرفه ای منجر به پورتال I LOVE RIO، یک کار است که کشف ریو دو ژانیرو، شهرستان و دولت، از طریق هزاران صفحه از اطلاعات توریستی، فرهنگی، تاریخی و اجتماعی، همراه با هزاران عکس منحصر به فرد از استاندارد هنری نهایت .


 آرم ریو دو ژانیرو2

 


ساختار نوآورانه پورتال و طراحی، قبل از برای هر شهرستان دیگر در جهان هرگز انجام نداده، غنی از محتوا است که به راحتی استفاده، و در نتیجه یک محصول از بالاترین سطح و مقدار را به یک طیف گسترده ای از خوانندگان بین المللی است.


آرم ریو دو ژانیرو3

 


کاربران به راحتی می توانید از طریق کامپیوتر فصل و قرص دسترسی داشته باشید، قدردانی فلسفه منحصر به فرد از ارائه و طراحی که در آن آرم، پیام و آدرس وب "I LOVE RIO "در بیش از 50 زبان افشا کرد.


 

آرم ریو دو ژانیرو4

 


ارائه شده در انگلیسی، و به طور مستقیم گوگل ترجمه در بسیاری از زبان ها توسط خواننده، پورتال درجه اول نسبت به کاربران بین المللی بشود، ساخت وب سایت یک ابزار ارزشمند برای ارائه جهانی مارک های ملی و چند ملیتی در سراسر مناطق و بازار.


 

آرم ریو دو ژانیرو5

 


بر اساس یک فلسفه از تبلیغات منحصر به فرد، پورتال ارائه فضا برای انتخاب تعدادی از حامیان و شرکت کنندگان. نام تجاری شریک است که به وضوح در هر یک از صدها صفحه از مطالب و تصاویر از یک فصل حمایت نمایش داده شود.


 

آرم ریو دو ژانیرو6

 


نرخ تبلیغات متفاوت است، همچنین با توجه به سطح ضامن دخالت مثبت در این روند جهانی محیط زیست، دیدن که یکی از اهداف I LOVE RIO دادن تفاوت به کسانی که ایجاد اختلاف در جهان است.


 

آرم ریو دو ژانیرو7

 


حامیان که من به اشتراک گذاشتن عشق چشم انداز RIO، و حمایت از توسعه اقتصادی پایدار و یا کمک های اجتماعی مثبت، دریافت امتیازات ویژه و در نظر گرفتن. I LOVE RIO: برای همه خوب.