موسیقی

مشهور در سراسر جهان برای موسیقی منحصر به فرد، پر جنب و جوش و فرهنگی گسترده آن به هنگام تولد به داده می شود، ریو دو ژانیرو یکی از مهم ترین شهرستانها برای توسعه و انتشار ژانرهای قدیمی و جدید باقی مانده است.


I LOVE RIO به بررسی دوره مهم در تاریخ عمیق موسیقی در شهرستان، نمایشگاه استعداد قدیمی و جدید و افشای اطلاعات در مورد کنسرت های کلاسیک و نشان می دهد، جشنواره ها و احزاب در سراسر انواع ریتم مانند Samba، Forro به، جاز، Chorinho، Maracatu، و بیشتر.


ریو دو ژانیرو عکس

یک بخش حیاتی از فرهنگ کارناوال


موسیقی یک بخش اساسی از فرهنگ کارناوال است - فقط به عنوان مهم به عنوان سواحل و جنگل ها که به برکت ریو دو ژانیرو، موسیقی در ریو نفوذ هر جنبه ای از زندگی در شهرستان.

به عنوان یک شهرستان که زندگی می کند، تنفس و حرکت در موسیقی، ریو دو ژانیرو است در سراسر جهان به عنوان حرم برای ضربه علاقه مندان و آهنگسازان مشخص - مربوط به دین، هویت، جشن ها و راه کامل زندگی، موسیقی یابد ریتم و نقش های جدید در روز روح شهر و شب.

چنین اهمیت موسیقی در ریو است که دولت شهرستان به طور معمول سازماندهی و حمایت مالی کنسرت و جشنواره های رایگان: بالا و آمدن هنرمندان، و همچنین به عنوان ستاره های مشهور برزیلی و بین المللی، به طور معمول در حوادث شهرستان بودجه را بازی کند. ستاره مانند رولینگ استونز، راد استوارت، سیاه چشم نخود، لنی کراویتز، دیوید Guetta، استیوی واندر، و روبرتو کارلوس همه در کنسرت رایگان در Copacabana در ساحل ایپانما و یا انجام - جمع آوری جمعیت عظیمی و لذت بردن از موفقیت های دیدنی و جذاب. هر شب سال نو، انواع کنسرت رایگان در مکان های مختلف در سراسر ریو دو ژانیرو سازمان یافته، استقبال هر دو عملکرد و مخاطبان از سراسر جهان است.


خوانندگان و نوازندگان محلی، ملی و یا بین المللی، همیشه با توجه احترام زیادی و توجه - چند خیابان مهم است، راه ها و پارک ها در ریو دو ژانیرو پس از رهبران موسیقی کارناوال، که به شدت به عنوان افسانه و الهام بخش در نظر گرفته به نام.


آنتونیو کارلوس Jobim، نویسنده از "Garota د ایپانما،" احتمالا ترین آهنگ های معروف جهان تشکیل شده در شهرستان است، با خوش آمد گویی هر بازدید کننده در داخل و خارج از خاک ریو دو ژانیرو احترام، به عنوان فرودگاه بین المللی محلی است بعد از او نام برد. یکی از مهمترین خیابان های سنتی در منطقه نقطه عطفی از ایپانما به افتخار وینی سوس د مورائز، همکاری نویسنده از این آهنگ یکسان به نام.

آهنگ ها را در آغوش گرفت و خواند در کوچه و خیابان، همراه با یک ماشین در حال عبور، و یا در میله های کارائوکه های متعدد است که فلفل شهرستان. این نادر نیست تا شاهد یک جمعیت کوچک به طور ناگهانی و یا آواز رقص به یک آهنگ محبوب فقط برای لذت بردن از آن، در یک نوار، در ساحل، و یا در یک نمایشگاه.


به طور مشابه به آنچه که سواحل ریو انجام، موسیقی در ریو دو ژانیرو اغلب پل فاصله بین سنین و طبقات - در طول کارناوال، سامبا یک اکولایزر اجتماعی روشن است، و در طول سال اغلب جوانان و افراد مسن آواز خواندن و رقص به ریتم از همان آهنگ، در همان مکان.


کاریوکاها cariocas عاشق موسیقی و عشق شهرستان خود - به عنوان یک نتیجه، بسیاری از اشعار آهنگ های پاپ متعدد، ترکیب Samba، و بوسا نوا در مورد ریو دو ژانیرو، و یا عشق خود را برای شهر موجود شگفت انگیزی است. به تصویر کشیده در بسیاری از راه های دوست داشتنی، ریو دو ژانیرو است، و همچنان به صورت، مشهور ترین کارناوال الهه شعر و موسیقی.

آشنایی به پایان قرن نوزدهم تماس، ریتم معروف ترین متولد در ریو دو ژانیرو سامبا، حتی محبوب تر توسط جشن کارناوال مشهور بین المللی ساخته شده است. با این حال، جاز مانند بوسا نوا نیز در شهرستان ایجاد شد و مقدار زیادی از توجه بین المللی از سال 1962 این آهنگ ضربه "Garota د ایپانما" دریافت کرد. پس از آن، فانک کارناوال، متولد در محله فقیر نشین ریو در سال 1980، تبدیل شده است یک عبارت مهم و محبوب در فرهنگ های محلی است.

سامبا گوهر بزرگ در گنجینه موسیقی از مردم کارناوال است، اما از آن است که نه تنها یکی - انواع دیگر مخلوط و آهنگ را به زندگی آرایه وسیعی از احساسات و برای توصیف طرف مسحور به شخصیت این شهرستان شرجی.

کارناوال زمان برای سامبا است، و Samba صدای کارناوال است - در عین حال، این لحن بی تردید است در اطراف شهر در تمام طول سال در بر داشت. سامبا صدا ملی برزیل است، و آن را به ریتم های متعدد دیگر و عبارات موسیقی مانند "سامبا انجام Breque،" سامبا با سرعت بسیار خاص که در آن خواننده ممکن است یک شخصیت جدید در حال حاضر، یک تک صدایی طنز آمیز کوتاه و یا تلاوت متنوع پیام در زمینه ترکیب. نسخه سامبا از تصنیف، با رقص و پیچ و تاب شادی به اشعار عاشقانه، در نتیجه از سامبا Canção "، که بسیار محبوب در سراسر سال 1950 تبدیل شد و جمع آوری تعداد زیادی از حامیان، هر دو تولید کنندگان و مصرف کنندگان است. این نیز به آن اشاره شده به عنوان اواسط سال سامبا، به دلیل آن است که معمولا خارج از فصل کارناوال یافت.

متولد شده از یک مخلوط شل بین جاز و ضرب و شتم نرمتر سامبا، بوسا نوا خلقت کارناوال یاد است که هزاران نفر از هنرمندان در سراسر جهان الهام گرفته است، و با نفوذ است که تا به امروز همچنان ادامه دارد.

ساکت تر و پیچیده، نام خود را به معنی "یک حالت خاص جدید از ساخت موسیقی" را به عنوان "بوسا" مقدماتی از راه کارناوال است، و "نوا" را نشان می دهد نوسازی و تکامل است. این است که چگونه به João گیلبرتو، Tom Jobim به وینی سوس و د مورائز، در میان بسیاری از ستاره های دیگر و نوابغ موسیقی، در سال 1950 ریتم که احساس هنوز به جهان ناشناخته حمل است.

دو چرخش از یک رکورد به اندازه کافی برای کلمات "بوسا نوا" برای آمدن جریان از قلب خود را به گوش یکی از - این اثر است که این سبک خاص است در کسانی که آن را احساس کنید، به عنوان ریتم می توانید تمام لبه های صاف و جادویی قرار است مخاطبان در سرزمین شادی، گرما و رنگ: کپکبنا.


برای تلفن های موبایل گرانبها از خانواده، دوستان، گردهمایی شاد و احزاب خود به خودی که ریو دو ژانیرو شناخته شده است را می توان با Pagode، یک سبک موسیقی بسیار خوب را دوست داشت و پشتیبانی، که متحد و گسترش می یابد تمام ویژگی محبوب ترین سامبا شناسایی - ضرب و شتم و اشعار، با احساس و این فرصت را به شامل جمعیت های کوچک و بزرگ در یک آهنگ پرشور.


بودن جامعه پذیری یکی از ویژگی های فرهنگی قابل توجهی از مردم کارناوال، که آن را به بهره گیری از همه موسیقی می آید می پیوندد حزب، آن است که آیا آن را و یا آواز خواندن همراه: در ریو ماهیت اجتماعی از موسیقی اهمیت است که به آن ریتم خود است.

ضرب و شتم مدرن نزولی از محله فقیر نشین و مصرف بیش از ایستگاه های رادیویی و کلوپ های شبانه فانک کارناوال است، گاهی اوقات به نام "فانک". این ضرب و شتم شامل اجزای موزون از Electronic، سامبا، هیپ هاپ و رپ. آن را بسیار محبوب در جوان تشکر جمعیت به آهنگ جذاب و نوازندگان برجسته، و همچنین به عنوان مخلوط ایجاد شده توسط DJ است که ترکیب این سبک با دیگر نمایندگان از موسیقی رقص در جهان است.


ریو دو ژانیرو به بیش از 160 محله است، و به طور طبیعی بسیاری از توسعه هویت موسیقی روشن - بودن را در رابطه با موسسات، ریتم محبوب محلی، یا هر دو.


برخی از محله به ویژه توسط طبل، مانند LAPA، مرکز غیرمتعارف از شهرستان، که در آن برخی از بهترین رستوران های غیررسمی و میله ها پیدا شده است مشخص شده است. بسیاری از کاریوکاها cariocas و بازدید کنندگان را انتخاب کنید Lapa به پیوستن در سرگرم کننده از رقص و لذیذ لذت ریو است. در این نقطه عطفی بخش از شهر در آن قرار دارد برخی از موسسات معروف ترین و سنتی که در آن زندگی می کند سامبا در، و در آن هر کس می شود توسط زنبور عسل رقص برافروخته شده است.

دیگر مناطق در ambiances و سبک های مختلف تمرکز - ایپانما خانه را به تعدادی از موسسات بوسا نوا سنتی است، و میزبان روزانه اجراهای زنده. همچنین در ایپانما، چند مراکز فرهنگی و مغازه ها، که در آن بازدید کنندگان می توانند کتاب ها، سوابق و خاطرات از تاریخ و زندگی بزرگترین شارحان و سبک خود را پیدا کنید.

صنعت موسیقی برزیل پایدار خود است: موسیقیدانان و آهنگسازان در صحنه به اندازه کافی برای تولید چیزی برای هر سلیقه در مخاطبان که با توجه به جامعه بزرگ و طیف گسترده ای از ژانرهای، یک دستاورد قابل توجه است. این نیز به همین دلیل موسیقی برزیل است تا به خوبی جهان شناخته شده است، و به همین دلیل کیفیت آن به حدی زیاد است و امضای خود را پس بی تردید.


موسیقی زنده در ریو دو ژانیرو دیگری از آیکون های بزرگ شهرستان است، و آن را به عنوان شکر برآمدگی کوه، مجسمه مسیح نجات دهنده، و یا پیاده رو سیاه و سفید از کپکبنا آفتابی را جشن گرفتند.


کنسرت و یا رویدادهای مقیاس بزرگ موسیقی تنها بخشی از چشم انداز موسیقی شهرستان - آن است که آیا برای جشن آغاز یک فاز، یک روز تعطیل ملی یا محلی، شعار برای پیروزی یک تیم فوتبال یا برای مراسم مذهبی، کاریوکاها cariocas با کمال میل دل خود و پیوستن به صدای در دروس خود به خودی.

موسیقی در ریو یک بخش اساسی از هویت کارناوال است - درک این اجازه می دهد تا یک بازدید کننده برای درک بهتر زندگی از شهرستان، و برای ایجاد یک ارتباط عمیق تر با مردم محلی. دانستن کمی در مورد فرهنگ و میراث موسیقی ریو دو ژانیرو بزرگترین، گرم ترین لبخند از هر کارناوال دریافت کنید.