دولت ریو دو ژانیرو

با توجه به اهمیت و ارتباط سینرژیک بین سرمایه و ده ها تن از شهرستانها که نقطه دولت، I LOVE RIO اطلاعات چشم باز در مورد شهرستانها، مناطق و جوامع است که در خارج از پایتخت های معروف از دولت دروغ فراهم می کند.


همه شکاف ها و گوشه های دولت در پیگیری سنگهای فرهنگی، وابسته به غذا و پخت و پز و اجتماعی پنهان کشف شده است. وب سایت به بررسی توسعه تاریخی و مناظر زیبا از بسیاری از مناطق منحصر به فرد، آشکار نقش مهم است که هر بازی در پارچه کلی دولت است.


ریو دو ژانیرو عکس

مستعمره تاریخ و طبیعت دیدنی و جذاب


از آنجا که از تلویزیون، فیلم، و مجلات سفر بسیاری از مسافران یک ایده از چه در شهرستان های معروف جهان از ریو دو ژانیرو است: مجسمه بی تردید از مسیح نجات دهنده شده است یکی از نمایندگی نمادین ترین یا ریو و برزیل برای نزدیک به یک قرن. سامبا، فوتبال، سواحل، و جشن کارناوال ریو در رسانه ها برای دهه بوده است.

فراتر از آنچه که در حال حاضر معروف است، خیلی بیشتر به دانستن و تجربه در مناطق اطراف آن وجود دارد - یک منطقه است که هنوز هم تا حد زیادی خارج برزیل ناشناخته است. ریو، به عنوان شهرستان است که معمولا به آن اشاره شد، در دولت به همین نام واقع شده است، دولت ریو دو ژانیرو - صفحه اصلی به ثروت از نشانه های طبیعی و فرهنگی، سواحل زیبا، کوه ها، و منابع طبیعی سبز.

26 ایالات فدرال در برزیل، 27 در مجموع با منطقه فدرال پایتخت کشور برزیل وجود دارد. دولت ریو دو ژانیرو است توسط ایالات متحده آمریکا میناس گرایس، اسپیریتو سانتو، سائو پائولو مرز، و با اقیانوس اطلس.


اطراف پایتخت، در هر منطقه از دولت ریو دو ژانیرو است خانه را به یک مکان مختلف جای از منافع بزرگ توریستی و فرهنگی است. در حالی که برخی از مناطق خانه را به جزایر کشف نشده و سواحل مخفی، مناطق دیگر نمایش گذاشتن سنت های قرن قدیمی و معماری استعماری. سایر بخش های دولت در کوه و یا احاطه شده توسط جنگل هستند، و در حالی که همه متفاوت، مناطق در دولت ارائه مهمان نوازی بی تردید برزیل.


منطقه Metropolitana، منطقه Serrana، منطقه نورت فلومیننزه، منطقه سول فلومیننزه، منطقه Noroeste فلومیننزه، منطقه Das Baixadas Litorâneas، منطقه مدیو پارائیبا، و زرق و برق دار منطقه کوستا ورد - دولت از ریو دو ژانیرو است در هشت منطقه تقسیم شده است.

واقع در منطقه Metropolitana، نیتروی نشسته در خلیج Guanabara فقط در سراسر شهرستان از ریو دو ژانیرو، با فاصله حدود 10 کیلومتر بین این دو. نیتروی خانه به تنوع غنی از جاذبه های فرهنگی و طبیعی، که برخی از آنها واقعا دیدنی و جذاب، به راحتی در دسترس از شهرستان ریو دو ژانیرو و نباید از دست رفته است. بنا نهاده شده توسط araribóia، رئیس زیردریاییهای-گوارانی که کمک کرد پرتغالی دفع مهاجمان فرانسه، آن را تنها شهرستان برزیل که توسط یک رهبر بومی تاسیس شده است.

دورتر از شهرستان ریو دو ژانیرو، مناطق از بزرگترین علاقه گردشگری در دولت هستند غنی از جزیره کوستا ورد (ساحل سبز)، در منطقه Das Baixadas Litorâneas، همچنین به عنوان کوستا شناخته شده سل (ساحل خورشید) خانه را به سواحل و دریاچه ها، و منطقه Serrana (مناطق کوهستانی) در داخل کشور، از دولت، خانه سبز تپه ها، کوه ها و جنگل.

نام کوستا ورد منعکس کننده جنگلهای انبوه فراوان آن در حالی که کوستا سل به دلیل بسیاری از سواحل در سطح جهانی در منطقه نامگذاری شد. ساحل سبز خانه را به مقصدهای نقطه عطفی مانند ایلها گراند، Paraty را، انگرا داس ریس، با پارک های زیبا دولتی زیست محیطی از قبیل پارکو ملی دا سرا دا Bocaina است. کوستا ورد نمایش بسیاری از عناصر زیبایی از طبیعت برزیل در تضاد کامل با یکدیگر داشتن در یک طرف اقیانوس و به طور مستقیم آن رو به رو، کوه های جنگلی فوق العاده با شکوه.

انگرا داس ریس معروف برای سواحل زیبا و جزایر متعدد که فلفل آب کریستال، اعم از idylls ساحل خالی به مناطق پیچیده توسعه است. معروف ترین و جشن این است ایلها گراند، یا "جزیره بزرگ، که در آن سواحل زیبا دیدار با جنگل های سرسبز اقیانوس اطلس و بارها به عقب گذاشته، رستوران ها و کافه ها. بازدید کنندگان می توانند قایق و قایق بادبانی سفر در اطراف منطقه لذت ببرید و مشاهده زندگی متنوع دریایی. در انگرا داس ریس خود جاذبه های آن شامل مرکز تاریخی، خانه های استعماری، صومعه ها، کلیساها و رستوران ها جذاب است.

شهر استعماری عجیب و جالب از Paraty را تجربه سفر در زمان است: با بیش از 400 سال از تاریخ و معماری زیبا واقع در خیابان بنیاد آن است، خانه را به برخی از سواحل بکر ترین و روستایی در کشور، از جمله Trindade بهباشگاه ساحل و سونو ساحل با آب روشن کریستال ایده آل برای شنا و غواصی. همچنین آبشارها لذت یک فاصله کوچک از شهر اصلی وجود دارد.


کوستا سل، با آن بیش از 100 کیلومتر از سواحل، همچنین به عنوان منطقه Dos لاگوس، یا یک منطقه از دریاچه شناخته شده است، پس از دریاچه ها و تالاب وجود دارد. در اینجا، صلح آمیز Cabo Frio در، در Arraial منزوی انجام Cabo در، در Buzios در تا به حال شیک، گشت و گذار و سرمایه برزیل از سقوارما تنها برخی از بسیاری از مکان های بزرگ ارائه سواحل فوق العاده، مناظر زیبا، و شبانه فوق العاده است.


شناخته شده به عنوان پایتخت برزیل از گشت و گذار، سقوارما حدود 100 کیلومتر از ریو دو ژانیرو است. این منطقه در اصل توسط قبایل بومی Tamoio از ماهیگیران، که در حلزون صدف دار تخصصی، آسان برای پیدا کردن با توجه به جغرافیای این منطقه ساحلی ساکنان شد. در اینجا، 60km از خط ساحلی به اکتشاف، و 12 سواحل برای گشت و گذار علاقه مندان برای انتخاب وجود دارد.

Araruama بزرگترین شهر در منطقه Dos لاگوس، خانه را به تجارت پر جنب و جوش، نقش در حال گسترش در زندگی از دولت، و دریاچه araruama معروف، یک ایده آل تالاب برای موج سواری است. همچنین در Araruama سکا پرایا زیبا و هنوز مخفی، ساحل سفید بلند شن و ماسه تا کنون بیشتر محبوب در میان کسانی که لذت بردن از توسعه نیافته، سواحل طبیعی و هنوز هم می خواهید به ماندن نزدیک به شهرستان ریو دو ژانیرو است.

Cabo Frio در، واقع در حدود دو ساعت از شهرستان ریو دو ژانیرو، معروف برای سواحل اقیانوس آن، تپه های شنی سفید و قلعه تاریخی قابل توجه است هنر د سائو Matheus به. از آن است که گروه محبوب از جزایر برای کسانی که وسوسه های کنجکاوی و حلقههای از روستاهای کوچک ماهیگیری در آن می توان یک آرایه وسیعی از غذاهای دریایی خوشمزه خرید، و همچنین شرکت در دوست داشتنی گذشته، زمان ماهیگیری آماتور و یا حرفه ای است. Cabo Frio در همچنین یکی از مهم ترین شهرستانها برای مد ساحل در کشور است.

ریو داس Ostras دارای کشش طولانی از تمیز، خط ساحلی آرام، متشکل از 15 سواحل دلربا، ایده آل برای خوانندگان. آخرین بازدید لذت بردن از آرایه وسیعی از کافه ها، رستوران ها و کیوسک های که ارائه غذاهای محلی خوشمزه و همچنین لاگون، پارک ها و ذخایر که سرشار از فون و فلور هستند. این شهرستان همچنین در جشنواره سالانه موسیقی جاز مشهور دریافت می کند.

Arraial انجام Cabo در ارائه می دهد برخی از بهترین نقاط غواصی در برزیل با مقدار زیادی از قایق شیرجه ترک برای سواحل و استراحتگاه ایده آل برای هدایت ماجراهای ماهیگیری زیر آب گشت و گذار. Reserva Extrativista Marinha واقع د Arraial انجام Cabo در (استخراجی دریایی از Arraial انجام Cabo در) یک منطقه زیست محیطی خیره کننده در منطقه و جمعیتی از جوامع ماهیگیری سنتی است.

ساخته شده معروف از 70 توسط بازیگر فرانسوی بریژیت باردو، کانون باید بازدید و زمین بازی برای پولدار مشهور Armacao dos Buzios در، به طور معمول به نام فقط است Buzios در. با سواحل زیبا و شب زنده داری بزرگ این شهر ساحل مد روز است، جذب یک آرایه وسیعی از کاریوکاها cariocas و بازدید کنندگان بین المللی به خط ساحلی خوش منظره و زیبا آن است. وزوز و ظریف شب زنده داری دارای مجموعه ای التقاطی از کافه ها، رستوران ها و باشگاه ساخت Buzios در مکان ایده آل برای گریز پر زرق و برق.

Macaé یکی از مناطق مرفه ترین در ریو دو ژانیرو، دریافت یک سطح بالایی از کسب و کار مسافرت عنوان یک نتیجه از صنعت نفت در خشکی است. این میزبان کنفرانس دوسالانه برزیل دریایی نفت و گاز است که با هم حدود 800 غرفه داران به ارمغان می آورد. این شهرستان همچنین دارای مناطق از زیبایی های طبیعی بزرگ، از جمله سواحل، پارک های ملی، جزایر، تالاب های ساحلی، کوه ها، آبشارها و پناهگاه های حیات وحش.


منطقه Serrana، یک منطقه کوهستانی به خانه تاریخی مهم شهرستان از پترپلیس است، در یک نقطه پایتخت برزیل، و جذاب Nova Friburgo از. منطقه Serrana مسافران ارائه می دهد عظمت کوه سرا Dos Órgãos، و با توجه به آب و هوای معتدل آن، این منطقه جذب بسیاری از بازدید کنندگان در طول سال.


پترپلیس، یکی از مکان های کوهستانی محبوب ترین و خیره کننده از ریو دولت، و endearingly به به عنوان "امپریال شهر" نامیده چون پادشاه هوشمند Pedro دوم آن را به خانه خود ساخته شده است. این است که توسط جنگل و حبوبات با هنر، موسیقی، رقص، فرهنگ و سنت اقیانوس اطلس سرسبز احاطه شده است.

Teresópolis، واقع در بالای یک دامنه کوه با شکوه است، برای تازه، هوای سرد و پارک های طبیعی زیبا، مملو از گیاهان متنوع، جانوران و چشمه آباد. هنر و صنعت شیرین، لباس و بازار خوری نیز می گیرد هر آخر هفته.

Nova Friburgo از، قاب های جنگل اقیانوس اطلس، ارائه می دهد طیف وسیعی از تور و سفر به تجربه آبشارها، کوه ها، رودخانه ها و ذخایر زیست محیطی. از جمله fondues و raclettes، پنیر بز، کوکی ها و شکلات های خانگی - آن را نیز به خوبی برای pousadas با کیفیت بالا، رستوران ها و سلیقه در غذا آن را دوست داشتم.

Cachoeiras د Macacu به افتخار بسیاری از آبشار زیبا (cachoeiras) از منطقه به نام، به دست آورده و شهر عنوان "شهر سلامت رفت و آمد مکرر. این مکان منحصر به فرد در منطقه Serrana کمتر از 90km از پایتخت واقع شده است. یک شهر با کلمه 'آبشار' را در نام خود تداعی تصاویر و احساس صلح و آرامش.

واقع در دره قهوه، شهر کوهستانی هماهنگ از میگل پریرا نشسته در ارتفاع 618m، و توسط کوه سرسبز داخلی برزیل احاطه شده است. میگل پریرا دارای یک سطح اکسیژن متعادل و بالا، به آن در تمام طول سال آب و هوای فوق العاده است. مشهور برای آب و هوا خوش مزه اش، این شهر رفت و آمد مکرر آب و هوایی اعلام شد و اکنون به طور رسمی به عنوان بهترین آب و هوا در 3 جهان، 2 بهترین در برزیل، بهترین در ایالت ریو دو ژانیرو در نظر گرفته.


در سراسر ریو دو ژانیرو دولت، جنگل های استوایی و زیر استوایی آتلانتیکا ماتا را پرتکاپو با تنوع زیستی است. گونه نماینده آن از گیاهان و جانوران گونه را منطقه Serrana یکی از متنوع ترین در این سیاره.


برای کسانی که به ریو دو ژانیرو آیند و می خواهید به تجربه های جانبی اضافی از منطقه، بسیاری از مقصدهای نزدیک ارائه طیف وسیعی از جاذبه های گردشگری و به راحتی رسیده برای یک تور یک روزه و یا به مدت یک هفته پایان وجود دارد.

مکان های کمتر شناخته شده مانند داس ریو Ostras و آبشارها از Cachoeiras د Macacu مکان های شگفت انگیز را ببینید و در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب با هر دو بازدید کننده برزیل و بین المللی به طور یکسان.

صنعت گردشگری ریو به طور مداوم در حال تحول و یک جزء اساسی از توسعه پربار و پایدار دولت است. هستند تعداد قابل توجهی از شرکت های اختصاص داده شده به سراسر کشور، که برخی از ارائه گشت و گذار پرماجرا سفر وجود دارد، در حالی که دیگران در طبیعت و آموزش محیط زیست و یا بالا پایان ماساژ حاملگی ساحل تمرکز می کنند. برای اطمینان از اینکه توابع صنعت گردشگری در راه تعاونی و کارآمد، بسیاری از موسسات دولتی نظارت مهم زیرساخت های کسب و کار برای تسهیل تعامل بین شرکت و ترویج قرار گرفتن در معرض.