ورزش ها

کاریوکاها cariocas ورزشی را دوست دارم - از فوتبال به چتربازی، و همه چیز را در میان. هر ساحل، جنگل و بدن از آب در ریو دو ژانیرو گواه این واقعیت است که کاریوکاها cariocas در میان یک عشق امر پایدار با ورزش و تناسب اندام است.


I LOVE RIO به بررسی تفریح ورزشی از کوه ها، سواحل، دریا و هوا، ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد نحوه مشارکت، و همچنین داستان های جذاب و نکات مفید است. ورزش های حرفه ای و محبوب در کنار روند مدرن مانند شل پوشش و ایستاده دست و پا زدن، و همچنین اطلاعات در افزایش، کلاس ها، تیم های محلی، سالن های ورزشی و رویدادهای رقابتی پوشیده شده است.


ریو دو ژانیرو عکس

ورزشگاه شهری متنوع ترین در جهان


در حال شهرستان آفتابی به برکت آب و هوای گرم، ریو دو ژانیرو محل مناسب برای ایجاد فرهنگ ورزش جامد، به عنوان مردم به خیابان ها توسط درجه حرارت مطلوب کشیده شده است. فرهنگ به شدت در فضای باز، که در آن فعالیت های ورزشی و نقش مهمی در زندگی روزمره در شهرستان بازی روز آفتابی، گرما، و افق های آبی ایجاد شده است.


سواحل شنا، جنگل برای پیاده روی، و کوه ها برای بالا رفتن از ریو دو ژانیرو را یکی از بزرگترین، سرگرم کننده ترین، متنوع ترین، سالن های ورزشی در فضای باز در جهان است. رویدادهای ورزشی در سراسر شهرستان تنظیم ایده آل برای کاریوکاها cariocas به ترکیب اشتیاق خود را برای ورزش با تمایل خود را برای معاشرت و عینک پر اب و تاب.


مردم از همه سنین در امتداد سواحل بسیاری از سواحل، روز و شب جمع آوری، بازی همه نوع از ورزش - گشت و گذار، فوتبال ساحلی، توپ والیبال، والیبال پا، ژیمناستیک، آهسته دویدن، و حتی وزن بلند کردن، فقط به نام چند. جوانان یاد بگیرند فوتبال، همه در امتداد سواحل، در حالی که بزرگان لذت بردن از سالن های ورزشی رایگان و ورزش در کلاس های حسن نیت ارائه میدهد از ریاست این شهرستان است.

آب های آبی در طول روز انرژی، و هیپنوتیزم در غروب آفتاب - همیشه استقبال خوانندگان، مرز بدن، شناگران، غواصان و. ماسه های سفید صد سواحل احساس مخملی در هنگام بازی والیبال، والیبال ساحلی، توپ نقاشی، فوتبال ساحلی، و تمام وقت مورد علاقه های ورزشی "altinha." ریو

جنگل سبز شهری خانه را به آبشارهای زیبا، دریاچه های کوچک، و مسیرهای پیاده روی عبور از برخی از غنی ترین اکوسیستم های روی زمین - غنی از گیاهان، جانوران، و گوشه های فراموش نشدنی از جنگل انبوه اقیانوس اطلس. دریاچه ها و تالاب ها منعکس کننده خط افق، و توسط مسیر فقط برای دوچرخه سواری ساخته شده مشخص شده، اسکیت، دویدن، و در حال اجرا - با هیچ دیگر هر چند از لحظه ای است.

تپه های سنگی دعوت سنگ نوردان برای به دست آوردن امتیاز از دیدگاه مناظر خیره کننده، جزایر، و دیدگاه های منحصر به فرد از شهرستان زیر کلیک کنید. قله تا باز و بالا را به احساس پرواز - به کوهنورد، و یا به شجاع که پرش و آویزان سر خوردن در کنار پرندگان گرمسیری که خود از آسمان ریو.


به عنوان یک فضای عمومی و دموکراتیک، سواحل ریو هستند تنظیم ایده آل برای مردم از زمینه های اجتماعی و توانایی برای گرد هم می آیند و لذت بردن از تفریح ​​ورزشی. تمایلی به سادگی نشستن و خیس کردن اشعه خورشید، بیشتر کاریوکاها cariocas برای تعامل فعال تر و همراه با محیط اطراف خود را انتخاب و اقتباس کرده اند و توسعه تعدادی از ورزش های مختلف که مناسب برای زمین شنی می باشد.


یکی از ورزش است که در تقریبا در هر ساحل در ریو بازی، صرف نظر از اندازه و جمعیت شناسی، "Futebol به د اریا،" و یا فوتبال ساحلی است. در سواحل بزرگتر، مانند "پرایا انجام فلامینگو،" و در مناطق از منطقه غربی از ریو، هستند شبکه و بخش هایی از شن و ماسه اختصاص داده شده به تفریح ​​و سرگرمی وجود دارد. Altinha، و یا "کمی بالا،" یک بازی که در آن فوتبال در هوا بین محافل از بازیکنان، با استفاده از پا، ساق، زانو، شانه ها و سر گذشت است. قانون طلایی - که توپ هوا محدود در همه زمان ها باقی می ماند - آشنایی ورزشی نام آن است.

یکی دیگر از ورزش والیبال مشهور است و دادگاه می تواند پوشش ساحلی در تقریبا همه از سواحل در شهرستان، که در حرفه ای و آماتور آمده به رخ کشیدن و با سنگ تیز استعدادهای خود را در بر داشت.

همچنین یک مجموعه گسترده ای از ورزش مبتنی بر آب که کاریوکاها cariocas و گله بازدیدکنندگان به سواحل ریو وجود دارد. شناگران در گروه برای شنا جرم و مسابقات جمع، در حالی که خوانندگان و بدن مرز را به خشن، آب پاکیزه از محله بارا دا Tijuca، و بیشتر در صحرا به نزدیک Recreio - و همچنین سواحل مرسوم، مد روز از ولسوالی های Copacabana را، ایپانما و Leblon.

ورزشی است که شامل ایستاده در هیئت مدیره در حالی که با استفاده از دست و پا زدن را از طریق امواج سر خوردن: در حال حاضر، شوی دست و پا زدن تفریح ​​و سرگرمی آب مد روز در ریو است. فعالیت ارائه می دهد ورزش آرام همراه با نمایش منحصر به فرد از مناظر طبیعی، آسان برای تمرین و همچنین لذت بخش در دریاچه ها و تالاب ها.

دیگر با فرهنگ مردسالارانه و شورشی از 70s و 80S مرتبط، استاندارد گشت و گذار هنوز هم بخش مهمی از ضد ریو باقی مانده است - و زیر بزرگ به دلیل سواحل زرق و برق دار را فرا گرفته شده توسط این شهرستان بزرگ شد. گروه گشت و گذار محلی زمان و تلاش برای ایجاد مسابقات برای گرد هم آوردن قهرمانان ملی و بین المللی گشت و گذار در امتداد سواحل معروف ریو اختصاص.


سواحل نشان دهنده یکی از جاذبه های اصلی توریستی ریو، و مردم محلی استفاده زیادی از آنها است. با این حال، فوتبال دارای بالاترین زیر را در به طور کلی کارناوال فرهنگ و هنر ورزش - عمیقا در ذهن مردم ریشه دوانده، آن رشد کرده است به بخشی از زندگی روزمره است. این تا حد زیادی به این ورزش قدردانی در برزیل است، و ریودو ژانیرو در قاعده مستثنی است.


فوتبال دارای ویژگی های خاص از غلبه بر تفاوت های اجتماعی، و می تواند بازی در هر جایی - شاید به همین دلیل آن را بسیار محبوب در سراسر جهان آن را به عنوان تبدیل شد. در واقع، در محله فقیر نشین به همان اندازه که در حومه لوکس، حوادث اصلی ورزشی در اطراف آن میچرخد.

فوتبال است بخش عمده ای از فرهنگ برزیل از مهاجرت خود را از انگلستان در 1894. همچنین بخشی از دلیل برای محبوبیت این ورزش و شیوع است این واقعیت است که آن را بسیار قابل دسترس است، و می تواند در طیف گسترده ای از اراضی بازی است. کاریوکاها cariocas به مسیرهای پیچ در پیچ از محله فقیر نشین دیده می شود در حد عالی رساندن مهارت های خود را با توپ را در سراسر شهرستان، از سواحل شنی آن است.

ریو خانه را به برخی از تیم های شناخته شده ترین و پشتیبانی فوتبال در برزیل، که بازی ها در یاد ورزشگاه Maracana در طول سال میزبان است.

چند مسابقات قهرمانی که کاریوکاها cariocas دنبال، برگزاری اتحاد پرشور با تیم های مختلف وجود دارد. به "Campeonato د Futebol به کارناوال" و یا مسابقات قهرمانی فوتبال کارناوال، رقابت دولت ریو دو ژانیرو، که تحت یک پوشش و یا دیگری از سال 1906. وجود داشته است دو تیم محبوب ترین و موفق هستند فلامینگو، بوتافوگو، واسکو و فلومیننزه.

جام مهم ملی است به نام "Campeonato برزیل،" و یا قهرمانی برزیل، به عنوان محبوب "Brasileirão"، که در سال 1959 ایجاد شد و دارای چهار بخش شناخته شده است. به "جام حذفی فوتبال برزیل،" و یا جام برزیل، در سال 1989 تاسیس شد، و تعداد بیشتری از تیم به نمایندگی از یک مقطع بزرگتر از ایالات در کشور است. قهرمانان از هر دو این مسابقات ملی تضمین یک نقطه در "کوپا لیبرتادورس دا امریکا،" و یا جام آزادی از امریکا است.

نوع فوتبال ساحلی باقی مانده است به خصوص محبوب، با شهرستان خدمت به عنوان یک پشت صحنه زیبا برای بسیاری از مسابقات بین المللی است.


توپوگرافی زیبا و متنوع ریو و چشم انداز خود را به طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی بوجود می آورد. جنگل و کوه ارائه فرصت های بزرگ برای پیاده روی، کوهنوردی و استقامت ورزشی.


در امتداد پارک ها، به ویژه بر روی "Aterro د فلامینگو،" یا فلامینگو پارک، توده های دوندگان، واکر تنگ طناب، وزن وزنه برداران، اسکیت باز و دوچرخه سواران جمع به انعطاف پذیری عضلات و عرق دور از تنش از روز است. اجرا می شود رقابتی به طور منظم در سراسر شهرستان های سازمان یافته به گرد هم آوردن بخش های زیادی از علاقه مندان تناسب اندام.

Capoeira به یک فرم هنری و ورزشی که ترکیبی از مبارزه با، رقص، موسیقی و بازی است و به شعار و سازهای کوبه ای انجام شده است. آن را در اوایل قرن 16th توسط بردگان برزیل میراث آفریقایی ساخته شده است، به عنوان یک راه از پوشش روش های مبارزه با پنهان کردن آنها در حرکات رقص. در اواخر سال 2014 آن را سازمان ملل متحد وضعیت میراث فرهنگی داده شد.

سالن های ورزشی و باشگاه های ورزشی خصوصی فراوانند، ارائه طیف گسترده ای از تجهیزات و کلاس برای ارضای هر سلیقه تناسب اندام. شهرستان خود را ترویج یک سبک زندگی فعال به ساکنان آن، از طریق کمپین های تبلیغاتی برجسته ارزش ریو به عنوان یک ابزار با ارزش برای سالم ماندن.

ده ها تن از سالن های ورزشی عمومی برای افراد سالمند در سراسر شهر در بسیاری قرار داده شده پارک ها، باغ، و حتی در امتداد سواحل: دولت در طرح های بهداشتی و ورزشی موفق سرمایه گذاری برای بهبود تناسب اندام از جمعیت آن، راه اندازی سالن های ورزشی در فضای باز رایگان و وزن بدن در پارک ها و جوامع، برای تشویق و گسترش دسترسی به عمل تناسب اندام تفریحی.


ریو دو ژانیرو یک شهرستان بزرگ است، گسترش از طریق به مساحت بیش از 4400 کیلومتر مربع درست در کنار دریا ساخته شده است، با بسیاری از تالاب، و بعد به تپه افسانه، جنگل ها و تشکل های سنگی - بنابراین، تعجبی ندارد که دوچرخه سواری بسیار است قدردانی میان کاریوکاها cariocas، و دولت ساخته شده است بیش از 360 کیلومتر مسیر دوچرخه سواری شهری، که بسیاری از آنها عبور برخی از دیدگاه ها پرطرفدار ترین در شهرستان و مناطق اطراف آن.


به عنوان بعضی از ورزش ها نیز بزرگ به تماشا، تبدیل شدن آنها به رویدادهای مهم توریستی - والیبال، قایق رانی، مسابقه موتور، هنرهای رزمی، جوجیتسو، و Capoeira به همواره مورد توجه و بازدید کنندگان به طور یکسان کاریوکاها cariocas را جذب کند.


امروز، ریو دو ژانیرو به عنوان یکی از پایتخت های ورزشی جهان - بازی میزبان را به شیر ماده از رقابت های ورزشی بین المللی، و همچنین فراهم زمین حاصلخیزی برای جریان بی پایان از رویدادها و فعالیت.


به اذعان تعهد ریو به ورزش و تناسب اندام، از شهرستان به جام جهانی در سال 2014 میزبان فراموش نشدنی و به عنوان صحنه برای بازی بسیار معتبر های المپیک از سال 2016. شهرستان میزبان سالانه ریو ورزشی نمایش، یک نمایشگاه برای تجهیزات ورزشی انتخاب شد، خدمات، سالن های ورزشی و باشگاه است.

در سال 2015، دولت میزبان تعدادی از رویدادهای ورزشی به مناسبت گرامیداشت سال 450 ریو از وجود، از جمله طولانی اجرا می شود، و این فرصت را به آزمایش 14 ورزش و اوقات فراغت حوادث مختلف در سراسر اسکله بین distrcits از Leme از Recreio و داس Bandeirantes.

هر سال، شهرستان همچنین میزبان مسابقات قهرمانی جهان از Capoeira، که از مشارکت هفده کشور سود می برد. رقابت ارائه می دهد هنرمندان Capoeira به فرصت به نمایش گذاشتن استعداد خود را به مخاطبان گسترده تر، و دریافت پس از رسمیت شناختن بین المللی بسیار در پی.

به "از Desafio دا پاز" (چالش صلح) بر رویدادهای ورزشی است که در کوچه پس کوچه از محله فقیر نشین برجسته ترین ریو، میزبانی شده توسط گروپو فرهنگی Afroreggae مشهور جهان (Afroreggae گروه فرهنگی).


از Desafio دا پاز تبدیل شده است بخشی گرامی از تقویم ورزشی در شهرستان، میزبانی وب انواع حوادث در جوامع در سراسر منطقه شهری. زیر بنای این پروژه تمایل به ترویج صلح و میوه ها فرهنگی و ورزشی است که یک محیط اجتماعی آرام ارائه می دهد.


تفریح ​​و سرگرمی ورزشی محبوب که در محله فقیر نشین سرچشمه بادبادک پرواز است. ساکنان پیر و جوان به سال ها وقت صرف تکمیل هنر ساخت بادبادک و برگزاری مسابقات در آسمان است.

ریو دو ژانیرو آفتابی و گرم است، به طور طبیعی دعوت به بیرون رفتن و تمرین های ورزشی - دعوت به شهرستان در سراسر جهان گسترش به همه کسانی که مایل به بازی.