گردشگری

اطلاعات گردشگری و مشاوره در مورد برخی از بهترین تور، سفر، افزایش، و جواهرات کمی شناخته شده در اطراف شهرستان به بازدید کنندگان از شهرستان لخت گذاشته. I LOVE RIO به ارمغان می آورد راهنمایی دقیق و تخصصی در مورد چگونه به بهترین لذت بردن از مناظر گوناگون - کوه ها، سواحل، پارک ها، و بیشتر. از این فرصت عکس کامل، به بهترین راه برای صرف یک روز بارانی در ریو، و همچنین کلاس و گشت و گذار.


نشانه های معروف به همان اندازه که گنجینه های جزئی و عملا ناشناخته کشف می شوند و ارائه شده است. اطلاعات دقیق در مورد چگونه برای رسیدن به هر بخشی از ریو، و یا که در آن پیدا کردن بهترین راهنماهای، در سراسر پورتال ارائه شده است.


ریو دو ژانیرو عکس

سایت میراث جهانی


جهان معروف برای سواحل آن، کارناوال، و مجسمه نمادین از مسیح نجات دهنده، ریو دو ژانیرو شهرستان غنی از تاریخ، فرهنگ، سنت ها، و طبیعت است که فراتر از آنچه است که معمولا شناخته رفتن است. سواحل زرق و برق دار، کوه یکپارچه، آبشارها، جنگل دست نخورده شهری، جزایر، و حتی دریاچه ها همه می توانند در داخل مرزهای شهرستان ریو یافت می شود.


قلعه نظامی، کلیساهای زیبا، موزه ها، ساختمان های تاریخی، و مراکز فرهنگی پراکنده در سراسر محله عمیقا متفاوت از یکدیگر، گفتن داستان از یک شهرستان به عنوان در روح غنی به عنوان آن را در زیبایی است، و ارائه علاوه بر جذاب به طبیعت دیدنی و جذاب ریو.


توسط یونسکو میراث جهانی و میراث در سال 2012 به نام، موسسه به ریو دو ژانیرو در به رسمیت شناختن راه استثنایی تنظیمات طبیعی در شهرستان با چشم انداز شهری ادغام موفق به دریافت عنوان و در به رسمیت شناختن زیبایی متنوع و استثنایی آن است.

بیشتر به برجسته چند نشانه های محلی مانند مجسمه مسیح، ساحل Copacabana، باغ گیاه شناسی، جنگل Tijuca و قلعه نظامی، همچنین یونسکو به رسمیت شناخته شده الهام بخش هنری حال انجام است که ریو دو ژانیرو از طریق سال به نوازندگان، Landscapers، و و هنرمندان ارائه .


نشانه معروف ترین در ریو می مجسمه مسیح نجات دهنده، و شکر برآمدگی - علامت نمادین از ریو دو ژانیرو برای نزدیک به یک قرن. با این حال، این شهرستان دارای جاذبه های بسیاری دیگر که، در حالی که به عنوان معروف نیست، می تواند به همان فراموش نشدنی.


نماد جهان از ریو دو ژانیرو، 30 متر بالا مجسمه مسیح می ایستد در کوه کورکووادو، در پارک ملی Tijuca جنگل. بازدید کنندگان می توانند از طریق مجسمه دستگاه آسانسور پانوراما رسیدن و بازدید از کلیسای کوچک تاسیس در پایه بنای یادبود.

در سراسر از مجسمه، راست بر روی باز از Guanabara خلیج، و افزایش نزدیک به 400 متر ارتفاع، کوه شکر برآمدگی یکی از سند چشم انداز امضای ریو دو ژانیرو است. این سازند سنگی فوق العاده می دهد تمام بازدید کنندگان فرصت برای برخی از نمایش با شکوه و تجارب است. کوهنورد می تواند ارتفاع و بازدید کنندگان یکپارچه خود را کشف می توانید از طریق کابل خودرو به سمت راست به بالای کوه سفر، برای یکی از نمایش های باور نکردنی ترین در این قاره، از جمله دیدگاه های هوایی از شهرستان از نیتروی، مسیح ساحل نجات دهنده و کپکبنا - یکی دیگر از عمده نقطه عطفی در شهرستان.

یکی از سواحل بازدید ترین در جهان، ساحل Copacabana خانه را به یک پیشنهاد گسترده ای از رستوران ها، کافه ها، مغازه ها، بوتیک های مد، تئاتر، گالری و نشان می دهد - با جاذبه اصلی در اینجا بودن اقیانوس آبی روشن و تمام فعالیت های آن اجازه می دهد تا ، مانند آبی و ساحل ورزش، آهسته دویدن، دوچرخه سواری، و یا به سادگی استراحت در ماسه های ریز و بهره گیری از نمایش.

نزدیک، ایپانما مرکز جهان لوکس ریو است - دوست داشتنی شده توسط شاعران، نوازندگان و میلیون ها نفر از بازدید کنندگان، این محله خانه را به یکی از بهترین سواحل شهری در جهان و محل برای برخی از مشهور ترین و پر زرق و برق مغازه ها، بوتیک است و گالری در کشور است. این یک مکان فوق العاده برای لذت بردن از نمایش، مانند کوه مورو در Dois ها Irmaos، آب های فیروزه ای و سینماروهای ساحل زیبا است.

واقع در یکی از مناطق در دسترس ترین و توریستی از ریو، کوه مورو در Dois ها Irmaos اغلب بازدید نیست، اما ارائه می دهد یک نمایش بزرگ از ولسوالی های ایپانما و Leblon در حالی که، به طور مستقیم در سراسر از آن، جزایر Cagarras برای نیمه بزرگ تور روز و ارائه یک نمایش منحصر به فرد از شهرستان. این مجمع الجزایر، واقع فقط چند کیلومتر از ساحل ایپانما، یک محل عالی برای دیدار در جستجوی یک برخورد نزدیک با طبیعت و تنوع زیستی برزیل است. به عنوان یک پناهگاه حیات وحش، گونه های بسیاری از حیوانات دریایی، از آب یا هوا، در اینجا دیده می شود.


امروز، بیش از 1.6 میلیون نفر در سال بازدید ریو، و در حالی که گردشگری در ریو دو ژانیرو برای بیش از یک صد سال رونق، چه بازدید کننده به شهرستان را به خود جلب طور چشمگیری تکامل یافته است. در اصل، شکر برآمدگی بود از طریق کابل خودرو در دسترس، مجسمه مسیح در کوه کورکووادو وجود ندارد، و سواحل به عنوان خطرناک و تنها برای حمام درمانی استفاده می شود دیده می شدند. همه چیز مطمئن تغییر کرده است - با این حال، هنوز هم بسیاری از مکان های شگفت انگیز باقی می ماند، عملا توسط بازدید کنندگان امروز ناشناخته.


مردم از سراسر جهان جذب و مسحور توسط ترکیب منحصر به فرد از سواحل، کوه ها، پارک ها، فرهنگ و شیوه زندگی، همه از آن الهام بخش برای بسیاری از اشکال هنر، ادبیات، شعر و موسیقی فراهم آورده است.

موزه ها، گالری و تئاتر توسط یک چشم انداز فوق العاده دراماتیک که در آن طبیعت در دیدار شهری کلان شهر اصفهان و ابتکار و خلاقیت قابل توجه از محله فقیر نشین احاطه شده است. آرایه ای از خوابگاه ها و آپارتمان ها را به عنوان بازدیدکننده داشته است راحت و سرگرم کننده، در حالی که از گزینه های مختلف حمل و نقل اجازه می دهد بسیاری از بازدیدکنندگان از راه های آسان کشف و تجربه شهرستان.


از بالای کوه ریو می توان در نمایش با شکوه از منظره اطراف و گرفتن متقابل بافت آن - بین کوه و دریا، جنگل و شهرستان، زرق و برق های بلند و محله فقیر نشین پهن - در راه است که آن سخت است به تجسم از زمین.


شکر برآمدگی، کورکووادو و در Dois ها Irmaos در میان مشهورترین این دامنه هستند، در حالی که پدر د Gávea ارائه می دهد یک گشت تا حدودی بیشتر شدید با نمایش به همان اندازه بازداشت می کردند.

پارک ملی Tijuca یکی از بزرگترین جنگل های شهری در جهان، واقع بسیار نزدیک به قلب ریو است. غنی از تپه های سنگی و کوه کوچک، آن ارائه می دهد افزایش هیجان انگیز به همراه شکاف های شیب دار و مسیرهای پیاده روی پنهان، اجازه می دهد مکث برای لذت بردن از یک آبشار یا به تعجب در جانوران عجیب و غریب، انگور جنگل، بیرونزدهی طبقهی صخره و حیات وحش بومی. از قله کوهستانی آن بازدید کنندگان می توانند وسعت بزرگ و وسعت جنگل را ببینید، و در فرماندهی چشم انداز از شهرستان زیر کلیک کنید.

ریو دارای یک فراوانی استثنایی از وسعت سبز بزرگ، از جمله پارک های شهرستان، جنگل ها و پارک های ایالتی. در طول ساحل بین بوتافوگو و سنترو گستره سرسبز به نام "پارکو انجام فلامینگو،" یا فلامینگو پارک است. بزرگ، درختان عجیب و غریب خط مسیر که در آن مردم را می توان در حال اجرا، ورزش، اسکیت، دوچرخه سواری، پیاده روی و یا فقط استراحت پیدا شده است.

برای قوی درختان و گونه های عجیب و غریب، "یاردیم Botânico،" و یا باغ گیاه شناسی، محل ایده آل است. ایجاد شده در سال 1808 توسط خانواده سلطنتی عمدتا برای کشت گیاهان درمانی و پزشکی، باغ و گلخانه در حال حاضر میزبان به انتخاب را تحت متنوع از گیاهان - ادویه جات ترشی جات شرقی، مانند وانیل و دارچین، سبزیجات از پرتغال و گویان و گیاهان، درختان و cacti از سراسر جهان است.

به "Parque طبیعی شهری د Marapendi،" و یا Marapendi شهری پارک، از طریق منطقه غربی از ریو در دسترس، فراهم می کند بازدید کنندگان با آرایه ای از فعالیت ها، از جمله پیاده روی، بساط پیک نیک و frolicking در زمین بازی است. به "لگا د Marapendi،" و یا Marapendi تالاب، واقع در منطقه بارا دا Tijuca غنی در نمایش منظره، آب روشن و مجموعه ای از پرندگان و حیات وحش است. آخرین بازدید همچنین می توانید یک سفر با قایق خوش منظره و زیبا در کنار دریاچه لذت ببرید.

تالاب معروف ترین در شهرستان "Logoa رودریگو د فریتاس،" همچنین به عنوان شناخته شده "قلب ریو دو ژانیرو." این دریاچه متین یک محل عالی برای لذت بردن از نمایش از شهرستان، و همچنین به ورزش و تمرین انواع آبزیان و زمین های ورزشی است. از قایقرانی، دوچرخه سواری به، کوه پیمایی، دویدن و یا تمرین یوگا و حمام آفتاب، مسیر اطراف تالاب ارائه می دهد گزینه های بسیاری برای استراحت و کار کردن، با بهره گیری از روز معمولا تازه و روشن در ریو.


به عنوان یک یادآوری گرانبها از تاریخ غنی، فرهنگ، و تکامل ریو دو ژانیرو، تعدادی از قلعه نظامی غنی سازی سواحل و خط افق از شهرستان، و همچنین ده ها تن از کلیساها و بناهای تاریخی پراکنده در سراسر ده ها تن از مناطق.


کلیسای جامع یاد و واقعا منحصر به فرد د سائو سباستیائو انجام ریو دو ژانیرو یک خانه ساختمان بسیار مدرن و خیره به دین و ایمان مردم کارناوال و هزاران نفر از بازدید کنندگان که در طراحی جادویی آن پیدا کردن، پاداش راز هنر و نور خورشید است. مشهور برای شکل مخروطی و هنر شیشه ای نقاشی در ویندوز خود که از کف به سقف به تشکیل یک صلیب، این جواهر از معماری است که در مرکز مالی از شهرستان، که در آن درهای خود را به جهان در باز واقع 70. با اتاق ایستاده برای 20،000 نفر، می توان آن را به راحتی به عنوان یکی از بزرگترین معابد در جنوب امریکا ابداع شد.

نه چندان دور، بین سواحل Copacabana و Arpoador می ایستد Copacabana در فورت، شجاعانه رو به اقیانوس اطلس. ساخته شده در سال 1914، این پناهگاه مسلح محافظت سواحل ریو تا برای دفاع ساحلی در سال 1987 غیر فعال است، اما هنوز هم می تواند تحسین بازدید کنندگان قدرت دیوارهای آن و توپ کروپ که از آن دفاع. امروزه به عنوان موزه تاریخ ارتش استفاده می شود و آن را به بازدید کنندگان رؤیت زیبا از سواحل و کل خلیج، به عنوان محل سکونت خود را استراتژیک برداشت شد برای نظارت بر منطقه با 360 درجه دید.

زیبا و تاریخی قابل توجهی "پارکو لاگه" در حومه منطقه یاردیم Botânico نقطه عطفی تاریخی از زمان استعمار برزیل، و خانه را به یک باغ زیبا است. این کاخ در دید نمایشگاه زیبایی پیچیده اولیه معماری قرن 19th، در کنار هنر معاصر از "Escola د ها Artes Visuais"، از دانشکده هنرهای تجسمی.


ریو دو ژانیرو شده است در طول دهه گذشته برای سهم خود را به جهان هنری تحسین شده است. این امر تا حدی به سرمایه گذاری دولت در گالری ها و نمایشگاه در سراسر شهرستان به علت. به "موزه د آرته دو ریو"، و یا موزه هنر ریو، در سال 2013 افتتاح شد، و میزبان نمایشگاه ها و رویدادهای لذت در طول سال. به "موزه هنر مدرن د"، و یا موزه هنر مدرن، و همچنین به عنوان "مرکز فرهنگی بانکو دو برزیل"، و یا بانک مرکزی مرکز فرهنگی برزیل، همچنین نمایشگاه شناخته شده بین المللی در طول سال برنامه ریزی.


یکی دیگر از جنبه های فرهنگی مجموعه ریو تئاتر آن، و درک گسترده از هنرهای نمایشی است. به "تئاتر شهری،" و یا شهرداری تئاتر، یکی از ساختمان های در خور توجه در شهرستان است. ساخته شده در سبک باروک در سال 1909، این در درجه اول نشان کنسرت کلاسیک، اپرا و رقص باله و همچنین برخی از تئاتر موزیکال.


استقبال به برابر مردم خود را از همه سلیقه ها، پس زمینه و گرایش ها - شب زنده داری ریو کاملا منحصر به فرد و پذیرش است. این است که با شور و شوق برای زندگی، شادی، موسیقی پر جنب و جوش، طیفی از رنگ های، و زرق و برق پر شده است.


مشهور برای کمان سفید است که علامت ورود به منطقه غیرمتعارف ریو، و خانه را به مراحل روشن کاشی که به محله سانتا ترزا صعود، لاپا شبیه هیچ جای دیگر در جهان است. فروش غرفه های رنگارنگ کوکتل، آبجو و فلفل غذا خیابان گردشگاهها، در حالی که جاده ها با میله طرح پر جنب و جوش، موسیقی سنتی، مانند Samba، و فانک Forro به انتظارنشسته بودند.

موسسات شیک و پیچیده را می توان در ولسوالی های Copacabana را، ایپانما و Leblon پیدا شده است، در حالی که بارها و مربع فلفل هر محله، مملو از موسیقی شاد و پچ پچ از ساکنین ریو.


به عنوان صنعت مسکن مقرون به صرفه است در ریو گسترش یافته است، صاحبان خستگی ناپذیر کار کرده اند به موسسات خود را به عنوان جذاب و منحصر به فرد که ممکن است. آنها تمایل به ایجاد یک محیط هیجان انگیز است، افزایش یافته است با جمعی از میله های به اشتراک گذاشته شده، اتاق نشیمن و آشپزخانه.


همچنین تعداد قابل توجهی از امکانات رفاهی لوکس موجود در شهرستان وجود دارد. برخی از plushest هتل ها را می توان در مناطق مد روز از کپکبنا، ایپانما و Leblon پیدا شده است، ارائه مهمانان با غذاهای لذیذ، استخرهای شنا، کافه ها، سونا و خدمات ماساژ.

نقطه عطفی کاخ Copacabana است در بالای لیست جنوبی امریکا را از هتل های 5 ستاره، و آن است که قطعا باید ببینید در ریو دو ژانیرو. این درهای خود را به گردشگران از سراسر جهان در سال 1923 افتتاح شد، و از آن پس آن تسلیم بعضی از ثروتمندترین و معروف ترین بازدید کنندگان در پایتخت کارناوال، مانند مرلین مونرو، لیدی دیانا و لوچیانو پاواروتی، به نام چند.

برای کسانی که از دیدن ریو در کسب و کار، بسیاری از هتل های شیک در حال ظهور منطقه تجاری و مدرن از شهرستان، باررا د Tijuca وجود دارد. همچنین گزینه های مطلوب و ارزان هتل خال خال در اطراف مرکز شهرستان و مناطق که آن را احاطه، مانند Catete، فلامینگو، و لاپا وجود دارد.

یکی دیگر از گزینه دلپذیر اجاره آپارتمان است. با ورود چند بسیار موفق در خط شرکت، تا به افزایش بی سابقه ای در این نوع از تعطیلات شده است. مسافران قادر به انتخاب خانه خود را دور از خانه های اجاره اتاق به طور کامل تزئین و گرم و نرم در آپارتمان و خانه.


حمل و نقل عمومی دور ریو دو ژانیرو باعث می شود هر بخش از شهرستان به راحتی در دسترس است. بازدید معتبر به ریو کامل نخواهد بود بدون در نظر گرفتن یک سواری در یکی از اتوبوس های سریع سوار. روش دیگر، مترو سریع و قابل اعتماد است و در مراسم مناطق توریستی محبوب ترین در شهرستان.


اجاره یک دوچرخه می تواند یک گزینه بسیار دلپذیر، به ویژه در یک روز آفتابی. می مسیرهای دوچرخه سواری بسیار عالی تمام طول امتداد اصلی ساحل در Leblon، ایپانما، کپکبنا، Leme از، بوتافوگو و فلامینگو وجود دارد. به طور مشابه، مسیر هایی که رودریگو د فریتاس تالاب را احاطه کرده، ایده آل برای دوچرخه سواری لذت بخش و زیبا می باشد.

آیا آن یک، سوار سریع بدون ترافیک در سراسر شهرستان، یا یک گشت گشت و گذار که در فروشگاه ها، تاکسی ها و سواری معمولی موتور تاکسی برخی از راه های کارآمد ترین و هیجان انگیز را به اطراف شهرستان.

قایق بادبانی و هلیکوپتر همچنین ارائه راه هیجان انگیز را تجربه آب زمرد ریو و جزایر دیدنی و دیدگاه های پانوراما زیبا و منحصر به فرد از منظره. ریو دارای یکی از ترین نفس گیری و توپوگرافی منحصر به فرد از هر شهرستان در جهان - کوه ها، سواحل، جنگل ها و ساختمان های بلند را به یکی دیگر ورق را رو کردن در مد مسحور، ارائه کننده نمایش خیره از فقط در مورد هر زاویه ای، و هرگز بهتر از از بالا.